Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem ebbe jogom beleszólni?

Van nekem ebbe jogom beleszólni?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom azzal a hirrel fogadott, hogy beszerzett két pókot, azt az ocsmány feketéket, állitólag 2 hét múlva jönnek.

hirtelen majdnem összeestem, mert tudni kell rólam, hogy utálom a pókokat, voltak már durva rémálmai is pókokkal, és ezt ő is tudja.

komolyan, ha ő tudja ezt, akkor miért kell mégis odahozni őket, hogy minden nap azokat az ocsmányságokat nézzem, és rettegjek tőlük.

ennyire nem veszi figyelembe az érzéseim?

persze ő azt mondja, hogy azok nyugodtak, és észre se fogom venni, na persze...meg, hogy ő mindig is szeretett volna.

de én forditott helyzetben, biztos nem tennék vele ilyet.

komolyan, egész este a sirás kerülgetett, és most is.

neki nem mondtam, próbáltam higgadtan kezelni a helyzetet, de legszivesebben kimenekülnék a világból, hogy ilyen hülye ötlete támadt.

nem akartam beleszólni, mert akkor megint én leszek aki mindenbe beleszól és kritizál.

de ha egyszer mostanában olyan idétlen ötletei vannak, hogy csak pislogok, nem birom befogni a szám. egyszerűen rá se ismerek olyan ötletekkel áll elő, pedig már 6 éve együtt vagyunk.

tény, hogy elég heves, impulziv a természetem, és nem akartam már most is belepofázni, de egyszerűen nem értem, és nem tudom mit tegyek?



2013. ápr. 29. 09:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Beleszólni nincs jogod,de megigérni hogy többet nem mész oda,azt van.

Aztán eldönti mi fontosabb,te vagy a pókok.


Én rettegek tőlük,én nem mennék a környékre se,gondolkoznék a szakitáson...mennyire szerethet az aki tudja hogy félsz tőlük,mégis ilyet vesz.

(párom nem fél tőlük,sosem ölt volna meg egyet sem.A kedvemért megöli őket,ne tudjanak vissza se jönni a házba.Én imádom hogy ilyen,ő imádja hogy kisebb hőstettként van elkönyvelve)

2013. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!