Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a kiadása?

Szerintetek jogos a kiadása?

Figyelt kérdés

Nagymamámnak és leendő anyósnak nagyjából ugyanolyan betegsége van.Mindkettőn van bőven súlyfelesleg amit le kellene mozogni,gyógyszert kell szedni,sokat inni,diétázni.

Nagymamám nem tartotta ezt,de ha ellenőrizve van és nyaggatva,akkor beszedi,iszik,mozog.Így naponta hivom,megkérdezem mit evett,ráveszem hogy tornázzon,emlékeztetem a gyógyszerre.Ha kell veszekszem,leszidom.De eredményes,mióta így csináljuk,az orvos is megdícsérte,hogy javul szépen.

Leendő anyós ugyanilyen,de őt nincs jogom ellenőrizni,ő dolga ha nem csinálja amit az orvos mond.

Valamelyik nap épp náluk voltam amikor nagymamámat kellett hívni,félrevonultam,és mondtam a szokásos dolgokat.Nagyim elcsábult,jó zsíros ebédet evett,így muszáj volt kis lelkiismeret furdalást kelteni benne,hogy így hogy fog dédunokázni,stb.Hatás mindig megvan,aznap többet tornázik.

Leendő anyós utánam jött hallgatózni,végighallgatta a telefonbeszélgetést.

Utána kiakadva letámadt,hogy ez betegség,nem szabad leszidni a beteget,ő sem tehet róla,hogy késztetést érez a zabálásra,nincs ereje mozogni,ez neki milyen megalázó,hogy nem pátyolgatjuk,támogatni kellene ,ahelyett mi őt biztos kibeszéljük,hogy dagadt.


Normális az ilyen?


2013. ápr. 26. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom anyósod megtalálta a kérdésed!
2013. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hű, szerintem te vagy marha rosszindulatú kedves utolsó!


Nem, nem az ő dolga, hogy a világ baját a hátára vegye, egyébként sem adta elő közönségesen magát, csak kész tényeket közölt.

2013. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Látom közben írt előttem valaki. Szóval: a válaszom 11-nek szólt.
2013. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

töröltetem a 67%-ost,erre ő is az én válaszom...grrr


Na szóval.

Nem érzem magam rosszindulatúnak,ha az lennék,megmondanám a szemébe hogy dagadt és életképtelen,de ezt így még páromnak sem mondom,mert az anyja.(itt névtelenül más)


De nem az én dolgom megmenteni a világot,van épp elég dolgom,ha segíteni fogok valakin,akkor az csak olyan,aki szeret engem.

2013. ápr. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!