Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a húgomnak?

Mit vegyek a húgomnak?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz a szülinapja. Egy zenekaros pólót akar, de azt én nem fogom neki megvenni.. Ezen kívül nincs más kívánsága.

13 éves, nem csajos csaj, hanem ilyen kicsit fiúsabb, zárkózottabb. Nem is ismerem nagyon, szóval nem tudom, mit vegyek neki...


Tudnátok pár tippet adni? Nagyon nehezen tudok kitalálni bármit is, főleg neki..


2013. ápr. 25. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3000 ft-ért csináltattam jó minőségű pólót, amire egyedi kép van nyomtatva.
2013. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
hol? lehet én kerestem, tossz helyen ( eleje, hátulja, nagy kép?)
2013. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az enyémen csak az elején van, a hátuljára nem akartam. Az elöl-képes hátul 4500 körül volt. És nem kicsi képekkel. Egayébként Sugárban fent, vagy a Köki Centerben. Mindkettő ugyanabban az árban van, és mindkettő nagyon jól dolgozik.
2013. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia!

biztosan nagyon orulne ha azt a polot veszed meg neki. es talan kozelebb is hozna titeket. ez az o szulinapja, az o kivansaga. van meg egy napod, hogy valahol nyomtass egy polot neki a kedvenc bandajaval. hidd el, mikor meglatod azt a szeles moszolyt az arcan, radobbensz, hogy megis csak jo otlet volt a polo :)

es sok boldog szulinapot kivanok neki!

2013. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!