Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit adjak illetve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit adjak illetve mit vegyek a húgomnak esküvőjére?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt esküvőm, úgyhogy lövésem sincs, hogy ilyenkor mire van szükségük, mit kell adni.
2009. júl. 3. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
amennyit tudc. csak megérti hogy azért nem veszel fel kölcsönt....
2009. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel egy nagyon szép és a nevükkel gravirozott fényképkeretet adtunk, amibe beletehették az esküvői képet. Nem gondoltam, hogy többet kellett volna, hiszen épp eleget segitettünk még az esküvő és a lagzi lebonyolitásában és az előkészületekben. Nem is vártak többet tőlünk.
2009. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pénz nem akadály, de nem csak pénzt akarok adni.
2009. júl. 3. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az alábbi és nagyon emlékezetes:

A monogrammjukkal ellátott esküvői, gyönyörű díszítésű gyertyák, amit az anyakönyvvezető előtt együtt meggyújtanak. Emlék is, örökre.

Keress rá a neten. Én úgy rendeltem, nagyon szépek és az ifjú pár el volt ájulva tőle. És bármikor ránéznek majd, te és az esküvőjük fog eszükbe jutni... És örülni fognak...

2009. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdezd meg a húgodat, hogy mire van szükség a háztartásban (háztartási gép, bútor, dísztárgy...stb). Mert ilyenkor jó inkább praktikus dolgot adni, amire amúgy is szükségük lenne. Ha mindenük megvan már, akkor dísztárgy, ami jól megy a ház valamelyik szobájába, esetleg saját készítésű dolgot (annak tuti, hogy örülni fognak). Hímzett törölköző, valami különleges ágynemű esetleg.

2009. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha a pénz nem gond, akkor egy nászutat fizess be nekik, ha nagyon nem gond a pénz akkor külföldre, ha kicsit nem gond akkor belföldre, egy jobb szállodába.


Nagyon sokban számít, hogy ök és te milyen anyagiakkal rendelkeztek. Pl ha elég jó anyagiakkal rendelkeztek, pl Novotelben lesz az esküvö, akkor ha megteheted illik egy nagyobbat kanyarintani, ha kis esküvö lesz, meg egyikötöket sem veti fel a pénz akkor amennyit tudsz.

Ha kisebb dolgokat gondolsz, pl egyik nap voltam a boltban és gondolkodtam, hogy szeretek sütni és mennyi praktikus dolog van hogy örülnék ha valaki össze szedne nekem egy csomó ilyen hasznos dolgot, ami filléres de ha mindent megvennék tuti minimum 20 ezret otthagynék.


mi tavaly egy esküvöre egy szép üveg salátástálat vettünk, olyat amit a pár biztosan használna és tele tettük szines tészaval. A tészta közé pedig pénzt dugtunk. Ott kikötés volt a pénz, mert orvosok és már gyerek is volt közös, szóval igazábol semmiben nem szenvedtek hiányt.

egy baránömnek meg pénzt adtunk és két csomag pamutszatén ágynemüt aminek az ára összesen volt 15 plussz egy 10-t. a lényeg az volt hogy lehet van ágynemüd, de ilyen finom anyagu ilyen szépet ritkán engedsz meg magadnak. és mindig mondja hogy a legjobb ágynemüje ez ilyet soha nem venne meg magának.

2009. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az az ő anyagi helyzetüktől is függ. Ha nekik is "van", belefér egy szép külföldi nászút, ahogyan ők írták, de ha kissé szűkölködnek, akkor lehet, hogy kellemetlenül venné ki magát.
2009. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is àgynemüre szavazok.

indig irigykedek a szomszéd csajra akinek gyönyörü selyem àgytakaroja van,hozzà passzolo pàrna és paplan huzattal.

Vagy egy késöbb felhasznàlhato welness hétvége ajàndék utalvàny.

(ÉN személy szerint arra vàgyom hogy valaki befizessen egy hölégballon utazàsra)bàr erre senki sem gondolna az tuti)

Ja és ami még nekem bejön az a fürdökàdba helyezhetö valami(bocsi nem tudom a pontos nevét)ami pezsgöfürdövizet varàzsol.

2009. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy azt is csinálhatod, hogy az esküvő után megveszed azt amit nem kaptak de szükségük van rá, illetve valami személyeset amit tényleg szeretnének amire vágynak, esetleg valami színház vagy koncert jegy, és persze az utazás az örök favorit.
2009. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!