Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon igénytelen....

Anyukám nagyon igénytelen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz unokaöcsém keresztelője, amire anyukám egy rózsaszín nyári ruhát akar felhúzni, ami teljesen átlátszik, én 20 évesen sem hiszem, hogy egyáltalán felvenném (nemhogy templomba), de ráadásul az a szokása van, hogy mindig fekete fehérneműt húz alá, hogy csak az ne lássa mi van a ruha alatt, aki teljesen vak. Egyébként meg ez a feszülős ruha, ami azért is baj, mert totál el van hízva. Hogy hetek óta nem mosott hajat már meg sem lep, most nagy nehezen sikerült rávenni, hogy a haját befessem szombaton, mert már 15 centis lenövése van. Nővérem teljesen ki van akadva (jogosan), hogy anyukám így akar jönni, nem túlzok, úgy néz ki, mint egy cigány asszony a rosszabbik fajtából. Pontosan olyan (sajnos még alapból is ilyen kreol bőrű, de ezzel az igénytelen kinézetével tényleg könnyen megtéveszti az embereket). Mit tehetünk? Mondtuk neki, hogy ne húzza fel, hogy vegyen egy blúzt kifizetjük, de lesz@rja.
2013. ápr. 25. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
ha nekem ilyen lenne az anyám, akkor megmondanám neki, hogy az utcán letagadom, és nem mutatkozok vele, igaz ez nem a legjobb megoldás. talán szembesítsed vele.
2013. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezzétek le indulás előtt a ruhájában, és mutassátok meg neki, hogy néz ki rajta. Hogy így akar-e templomba menni.

Hátha ennek hatására átöltözik.

Apukád mit szól hozzá?

2013. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan: meglepetésbuli. Ez most az újjászületésnapja lesz. Titokzatosan hívd ma találkozóra: egy ruhaboltba elé: vegyetek blúzt, hosszú sötét szoknyát.
2013. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valahol pszichésen nem 100-as. Lehet hogy úgy érez "nekem már mindegy" de közben meg lehet hogy megbotránkoztatna embereket...


Megoldás: vidd el egy ruhaboltba, és fizesd be egy fodrászhoz...

2013. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ojen és nem lehet vele semit csinálni.

A legjob megoldás ha letagadod az utcán ugy 5 10 méteres távolságot tartasz tőle ha mentek valahová éss ha kérdi a szemébe mondod hogy ciki ha veled van.

Amikor meg nem éged éget leszord.

2013. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén hogy gáz amit csinál.
2013. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!