Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom rokonai nem kedvelnek...

Párom rokonai nem kedvelnek és ezt éreztetik is. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
valószínű mert barátom egyedül élt sokáig és hát elvileg úgy érzik barátom szerint,hogy én kitúrom az örökségükből majd.És ez zavarja Őket szerintem,hogy együtt vagyunk és nem egyedülálló már.
2013. ápr. 23. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretitek egymást és nem függtök a rokonoktól, akkor ne foglalkozz velük. Nekünk is hasonló a helyzet itthon, én megszakítottam minden kapcsolatot a rokonokkal. Nem ők adnak enni, nem ők nevelik a közös gyerekünket tb. szóval... kívül tágasabb.
2013. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a pároddal nagyon szeretitek egymást akkor a rokonok sem állítanak meg! :)
2013. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, pl. nekem. Nemcsak, hogy éreztették, hanem nagyon durván támadtak is, hol egyikük, hol a másikuk. Anyóspajtás állt a háttérben (szerencsére, már nem él).


Én olyan ember vagyok, aki nem ijed meg a saját árnyékától, nem is vagyok épen butácska, úgyhogy nagyon gyorsan átláttam, honnan fúj a szél és helyretettem őket, szálanként. A férjem eleinte nem akarta látni, hogy nekem van igazam, de amikor a sokadik veszekedés is megvolt, ahol egyértelműen látszott, hogy csak provokálni akarnak és belémrúgni, akkor mellém állt.


Mivel anyóspajtás meghalt, és mi már előtte pár évvel kiköltöztünk külföldre, ma nincs gond. :)

2013. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,velem is volt ilyen,és egyszer az egyik ilyen családtagot kissé csúnyán ugyan,de helyreraktam.Onnantól kezdve nem is foglalkoztam az egésszel,levegőnek néztem azt,akit annak kellett nézzek,és nem volt gond.
2013. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a vagyon miatt van:(Félnek,hogy így már nem ők lesznek az örökösök.

Ők nem szólnak hozzám,nem nagyon köszönnek,nem adnak puszit nekem mikor más rokonoknak igen,nőnapkor nekem nem hoztak virágot csak mikor egy összejövetel volt,mondván azt hitték nem leszek ott,barátomnak rosszakat mondanak rólam,igazat adnak abban,hogy minek házasodjunk össze,hogy tartsa nyitva a szemét velem kapcsolatban.Meg minek vagyunk élettársi viszonyban ( van papirunk),minek ad ezt azt nekem a párom mikor adhatná az ő gyerekeinek is.

2013. ápr. 23. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég gusztustalan viselkedés
2013. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eléggé:(((

Annak örülnének ha párom egyedül lenne és akkor az "aranytojó tyúk" biztonságban lenne.

2013. ápr. 24. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!