Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztetik velem 21évesen...

Miért éreztetik velem 21évesen hogy lekéstem valamiről?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom a barátnőimmel és főállásban dolgozom.párom tartósan egy éve nincs.a nővérem ennyi idősen már együtt volt a vőlegényéve,bátyámnak 3 éves kapcsolata van.tehát az a kérdésem h szerintetek ennyi idősen le vagyok-e maradva valamiről?hol kéne tartanom?egyébként volt egy 3éves kapcsolatom és van egy szakmám meg egy érettségim,120ezer a nettóm de nem a szakmámban dolgozom.
2012. dec. 9. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Az jó. Ha te le vagy maradva, akkor én mit szóljak? Ebből nekem kb. egyik sincs, és idősebb vagyok nálad pár évvel.
2012. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól látják, pl. rólam már lekéstél. 21 éves nekem már túl öreg!
2012. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
mert valamivel szekálni kell. Engem is zaklattak mindenféle h.lyeséggel. Mindig van valami. Mikor mész férjhez, mikor jön a gyerek, a 2., 3., mikor jön az unoka? Szóval ennek sosincs vége. Nem kell elsietni semmit, most élvezd az életet.
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem késtél le semmiről.
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
mégis miről maradtál volna le 21 évesen? örülj, hogy van munkád, élj, élvezd az életet, utazgass, bulizgass, lekötni nem 21 évesen kell magad. előbb ahhoz élni kell...
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Én most töltöm majd a 19-et, várandós vagyok. 2x buktam a suliban, lekéstem az érettségit, nincs munkám... Akkor neked mi problémád lehet? :) Én örülök ha szülés után eltudok helyezkedni valahol éjszakai munkában, neked meg szakmád és érettségid és munkád is van. A szerelem bármikor jöhet, de az hogy miből élsz meg az nem jön magától. Semmiről sem vagy lekésve.
2012. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak olyan semmirekellőnek érzem magam.ha nincs pasim cseszgetnek h szedjek össze egy értelmeset.de azt nem mondják mit várnának el tőlem.mintha nem tettem volna le semmit az asztalra.
2012. dec. 9. 20:03
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb 21 éves otthon lakik és tanul, vagy elenyésző pénzt keres. Nézz csak szét magad körül. Semmiről nem vagy lekésve, az is csoda, hogy 120-at keresel. Ráérsz 30 évesen lekötni magad.
2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se melón, se lóvém, se csajom, se emberi kapcsolataim, se jövőm... Asszem neked sokkal jobb.
2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

velem is ezt csinálja anyám.

kiraktam egy kérdést hogy normális-e hogy azt magyarázza hogy csak pasival élet az élet, erre még itt is nekem támadnak hogy gyerekesen gondolkozok!!!

miért? mert nem az az életcélom hogy ebbe az országba, a reménytelenségbe szüljek egy rakat gyereket és utána sírjak, hogy elhagy a pasi, mert ők könnyen ugrálnak, egy nő gyerekekkel viszont nem!

azért bántanak mert valakik ezt élvezik hogy másokat piszkálhatnak, ha nem találnak más fogást, akkor ezzel

ne is foglalkozz velük!

2012. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!