Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztetik velem 21évesen...

Miért éreztetik velem 21évesen hogy lekéstem valamiről?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom a barátnőimmel és főállásban dolgozom.párom tartósan egy éve nincs.a nővérem ennyi idősen már együtt volt a vőlegényéve,bátyámnak 3 éves kapcsolata van.tehát az a kérdésem h szerintetek ennyi idősen le vagyok-e maradva valamiről?hol kéne tartanom?egyébként volt egy 3éves kapcsolatom és van egy szakmám meg egy érettségim,120ezer a nettóm de nem a szakmámban dolgozom.
2012. dec. 9. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Majd lesz pasid, ha eljön az ideje. Senki nem cseszegethet ezzel! Foglalkozzanak a saját dolgukkal! :) Lehet csak irigyek rád.
2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, lekéstél, például nem láttalak tavasszal Amszterdamban, a királynő, össz népi szülinapi buliján. Meg, sok millió dologról, de ettől még élhetsz boldogan, vidáman. :))))
2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy majdnem 7 éves párkapcsolatom és munkanélküli vagyok. :D Hidd el, neked még mindig jobb, párt könnyebb találni, mint munkát.

Semmiről nem késtél le, én fogok, ha nem adnak már valamit és még egy fél évet rá kell húzzak, elszokok tőle, kiesek a ritmusból...

23/L

2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és talán te úgy érzed hogy lekéstél valamiről és szaladnod kéne utána?

ha igen akkor elbaxtad és tényleg lekéstél, ha meg örülsz a fejednek akkor meg xard le és élvezd amid van, ennyi.

2012. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát aki szerint ez lemaradás...


Nem vagy semmivel sem elmaradva.

Aminek jönnie kell, az jönni is fog!

2012. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!