Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanátok a helyemben?

Megtartanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

32éves nő vagyok, édesanyámmal és öccsémmel lakom, van állandó munkahelyem, bár csak egy gyár de több mint a semmi.

Volt egy komoly kapcsolatom ami véget ért, s most együtt vagyok egy fiúval, ez olyan kapcsolat hogy se vele se nélküled olyan semmilyen, bár két- három hónapra komolyra fordult, felvállaltuk a kapcsolatunkat, csak a baj hogy ő 22éves a másik pedig hogy külföldön dolgozik, kb 3 havonta jön haza 10napra.

Nem tudom hogy ebben a kapcsolatba beleférne-e egy baba.

Nincs még gyermekem egyébként.


2013. ápr. 23. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát az nem biztos,hogy élete minden szakaszában úgy fogja gondolni,hogy külföldön akar dolgozni.Amúgy meg lehet úgy alakul az életetek,hogy te is kitudsz menni vele.A te korodban lassan persze kellene gondolkodni babán,de erre ő meg nembiztos,hogy mostanában fog gondolni.
2013. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vállalnám be. Hogy miért??

1. 22 éves pasas még nagyon nem a gyerekre vágyik, főleg ha külföldön dolgozik.

2. évesen hova szülnéd a babát?? Anyukád és öcséd nyakára???

3. Gyári munkából nem fogsz tudni albérletet fizetni és babát is felnevelni..

2013. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Akkor okoskodjunk amikor ott a gyerek? Egy anyjával együtt élő, 32 éves , tíz évvel fiatalabb fiútól gyereket váró nőnél.
2013. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudatosan nem vállalnék így gyereket. Viszont ha becsúszna, akkor leülnék beszélni a fiúval, az anyámmal, hogy hogyan legyen tovább. De 22 éves fiúval 32 éves nő, nem jósolok túl hosszú távú kapcsolatot, ugyanakkor ki tudja? Ismerősöm 15 évvel fiatalabb a barátnőjénél és már több, mint 10 éve együtt vannak.
2013. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
a korkülönbség szerintem nem akadály, ha szeretitek egymást. minálunk is nagy, és férfiként én vagyok a fiatalabb. az, hogy külföldön dolgozik szintén nem lehet nagy probléma, én egy évet voltam külföldön, és nem igazán tudtam hazamenni, igaz mi már házasok voltunk egy éve, de csak annyi volt a gond, hogy nagyon hiányoztunk egymásnak. az viszont már elgondolkodtató, hogy se veled, se nélküled kapcsolat. ezt egy gyerek nem biztos, hogy jobbá fog tenni, illetve, a 22 éves pont abban a korban van, amikor elkezd gondolkozni azon, hogy ideje lenne megállapodni. kérdés, hogy melletted, vagy az éppen utánad következőnél. ezt nehéz megtudni. ezek mind saját tapasztalatok, bár én nagyon szeretem a feleségemet. viszont a gyerek a te döntésed. ha meg akarod tartani, akkor mondd meg neki, hogy megtartod, ha igy is kellesz neki, akkor nagyon jó, ha nem, akkor meg legalább eldőlt, hogy ő mit akar.
2013. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Eleve csak te akartad, ha tőlünk kérdezed, és nem tőle. Ebben a helyzetben nem lenne rózsás élete egy babának.

Ám ha úgy gondolod, hogy ez az utolsó lehetőséged, és nagyon szeretnéd, valamint vállalod, hogy egyedül is fel tudod nevelni, akkor tartsd meg.

Egyébként meg keress egy olyan párt, aki szintén akar gyereket.

2013. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Miután nem egyedül laksz, illő lenne megkérdezni anyád meg a testvered, hogy szülhetsz e a nyakunkra. Ha pozitív a válaszuk, akkor megkérdezném a leendő apát, hogy szeretne e apa lenni es ha igen, mik a további tervei.
2013. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus harmincas: Retteg attól, hogy kifut az időből, összeszed mindenféle rosszabbnál-rosszabb kapcsolatokat, aztán "véletlenül" teherbe esik valakitől, persze rögtön elhagyják, és nevelheti egyedül. Túl sokszor láttam ezt már magam körül.

Ha van esze a kérdezőnek, előbb összehoz egy tisztességes kapcsolatot, aztán ha minden klappol összeköltözés után 1-2 évvel is, vállalnak gyereket.

De ez: van valakim akivel összejárunk dugni, bár 10 évvel fiatalabb és gyakorlatilag nem él az országban, de szüljek neki? Most ez komoly?

2013. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Ez nem egy olyan kapcsolatnak tűnik, amibe most illene egy baba.

Illetve ha nem riaszt meg a gondolat, hogy jó eséllyel egyedül fogod felnevelni, akkor vágj bele, de ezzel az eshetőséggel nagyon számolnod kell.

A párod mit szólt a dologhoz?

2013. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
32 évesen első gyerekként stabil munkahellyel valószínűleg be. Mondjuk én ennyi idősen már nem édesanyámmal laknék, hanem külön.
2013. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!