Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyuéknak,...

Hogy mondjam el anyuéknak, hogy zavaró a nemi életük? Elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés
Apu éjfél után ér haza és már többször arra ébredtem fel, hogy hangosak szex közben. Egyszer azt hittem verekednek, anyu úgy sikított, de leesett a szitu... Persze szól nekik a tv, de néha olyan hangosak, hogy erre kelek fel és utána nehezen alszok vissza... tegnapelőtt egytől háromig ezt 'hallgattam'. Az a baj, hogy délelőtt meg anyu dolgozik, apu délre megy dolgozni, délelőtt anyu nincs itthon, hogy akkor csinálnák. 17/l
2013. ápr. 22. 21:50
1 2
 11/18 anonim válasza:
82%
22.07 : a kerdezot nem az zavarja hogy szexelnek a szulei, hanem az hogy nem tud rtole aludni. miert kell szurkalodni meg okoskodni?
2013. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

22:07 vagyok!

Poénra vettem, nah! Arról már nem tehetek, ha manapság mindent véresen komolyan vesznek... ilyen a magyar - fanyar... savanyú :)

2013. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem vagy már annyira kislány,hogy ezt anyudnak ne lehessen elmondani .Nem neked kell,hogy kellemetlenül érezd magad ! Én biztos nem állnám meg szó nélkül . :-Anyukám megoldható ,hogy apuval halkabban szeressétek egymást ?
2013. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
81%

22.07: ilyen a magyar, fanyar, savanyu, rosszindulatu... ezert nem vettem poenra. interneten nem mindig jon at a poen, foleg hasonlo smile-val nem, idezem -> -.-

de nem offolok...

2013. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz ha szólsz. Mi egyszer szóltunk. Otthon nincs egymás mellett a szobánk, a ház két végső pontjába van a halójuk, illetve tesómmal a mi két szobánk (nálunk is így lesz ezt eldöntöttem) Szóval alapból nem hallom. Egyszer lent voltunk 1 hónapot a Balcsin egy ismerősünk házába aki külföldön volt akkor éppen, a szobák egymás szájába voltak. Amikor már harmadik alkalommal is hallottuk akkor "beszóltunk" Szerintem nem gáz ilyet megmondani. Mi sem voltunk már kicsik (15-17 évesek), nyilván tudtuk mik azok a "fura zajok" az is oké, hogy természetesen szeretkeznek. Csak lehet azt halkabban is. Vagyis utána nem hallottuk.
2013. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz meg első körön azzal, hogy átkopogsz. Lehet, hogy már az is elég, hogy csendesebbek legyenek.

De ha nem, akkor beszélj velük. Nem kell túlzásba vinni, csak annyit, hogy éjszaka legyenek kicsit halkabbak, mert az utóbbi időben többször nem tudtál aludni miatta.

2013. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg otthon laktam, nekem apám rendszeresen előre bejelentette, hogy "este megdugom anyádat, ne legyél itthon". :D Még mindig jobb volt ez, mint arra ébredni, hogy anyám sikoltozik, attól tuti kellemetlenül éreztem volna magam hónapokig.
2013. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4%
Jézusom utolsó :O ! Nekem ezt is borzalmas lett volna hallani ! Apád elég közönséges lehet ,ne haragudj ! Hogy lehet ,igy beszélni ,tök mindegy hány éves a gyerek! Hál ' Istennek én soha az életemben nem hallottam a szüleimet szexelni ,de még csak téma sem volt köztük ,nem volt taperolás sem .Jobb is igy !
2013. júl. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!