Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megnézi a nőket,...

Minden férfi megnézi a nőket, vagy csak az én férjem? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért, te nem nézed meg a nőket? Én igen, pedig nő vagyok. Nézzétek együtt.
2013. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Csak nem akkor, mikor a párjuk ott van.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
hűséget fogadott, nem vakságot. az enyém is megnézi, hadd nézze. én is megnézem a pasikat. még jó! ettől nem lesz se neki, se nekem rosszabb, vagy kevesebb.
2013. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy feltűnő külsejű emberen, mondjuk feltűnően szép valakin mindenkinek megakad a szeme pár pillanatra, ez természetes. De megbámulni, pláne a partnerül jelenlétében csak a bunkók bámulják meg és erre nem mentség az az idióta szöveg, hogy "hűséget fogadtam, de vakságot nem". Ezzel az indokkal, akár bárki elé leguggolhatna és szoknyája alá is benézhetne az adott úriember. A látás és a bámulás két különböző dolog. Az egyik természetes, a másik pedig az intelligencia hiányának szép példája.
2013. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi: "partnerünk jelenlétében". :)

Ja, a kérdésre a válasz: a férjem nem bámul senkit csorgó nyállal a jelenlétemben, nem forog senki után és én sem teszem. Nem tiltottuk meg egymásnak, nem hisztivel értük ezt el, egyszerűen nekünk ez a természetes. Gúvadni valakire tiszteletlenség a párunkkal szemben és azzal szemben is, akit megbámulunk.

2013. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

A megnézi a nőket, és a belebámul a pofájába, és feltűnően nézi a seggét mondjuk az két külön dolog.... ne forgassuk már ki a szavakat.


Egyébként pedig, aki azt mondja, hogy a férje, felesége mellett nem nézi meg a másik nemet, néha még a sajátot is (esztétikai szempontból), az hazudik, és képmutató.

2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell az okoskodás. Ha valaki csak ránéz akár a saját nemére, akár a másik nemre, mert valamiért feltűnő, azt a párja nem úgy jellemzi, hogy "megnézi a nőket". Egyik dolog, hogy ránézek valakire, a másik, hogy már a páromnak is feltűnik, ahogy bámulok. Egyik természetes, a másik bunkóság, kész, ez van, ezek a tények, aztán lehet mentegetőzni, meg kamuzni, hogy jaaaj, mindenki képmutató! Nem igaz.
2013. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy barátom egyáltalán nem nézi meg őket. Viszont kiválóan tud Braille-írást olvasni!
2013. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyébként a kulcsszó az, hogy zavaró. Ha én szeretem és tisztelem a férjemet, feleségemet, még ha meg is látok egy helyes valakit, ránézek, mert persze nem vagyok vak, nem bámulom úgy, hogy az már a páromnak zavaró, sértő, vagy megalázó legyen. Ez az alap.
2013. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ha megnézi, az ok, de ha ízléstelenül lesi a kocsányon lógó szemeivel, az tiszteletlenség, ha te is ott vagy.

Abban biztos vagyok, hogy a szép nőket mindenki megnézi, de nem mindegy, hogyan. Zavaró, valóban, ha bámul.

2013. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!