Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megnézi a nőket,...

Minden férfi megnézi a nőket, vagy csak az én férjem? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy megnézi,természetes,és elfogadom.Az viszont,hogy elbambulva megbámulja,forog utána,vagy megjegyzéseket tesz,már a sértő kategória szerintem.
2013. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

En nokent lenezem es megvetem az olyan pasikat, akik ugy bamulnak, hogy ott van mellettuk a baratnojuk/feleseguk.

Taplosag! Sosem kene ilyen pasi.

2013. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha még csak nézné... Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod az igazságot.
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember megnézni a másikak, függetlenül attól, hogy ellenkező nemű e. Az én barátom is megnézi, mikor látom, hogy jobban nézi(bámulná már), megkérdezem, hogy jó csaj-e? És vagy nevetünk vagy nem, de amig nézi nem érdekel!!!
2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor csak egy jó tanács neked és 1-2 válaszolónak:


Egyetlen férfi sem szereti, ha ennyire korlátozzák a függetlenségét. Akár ki meri mondani a párotok, akár nem, ez így van. Úgyhogy, ha nem akartok egyedül maradni, változtassatok egy kicsit a viselkedéseteken.

2013. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, kérdező, hogy csak futólag ránéz valakire, vagy tényleg megbámulja? Ugyanis nem hogy nekem nem esne jól, ha a férjem csorgatná más nők után a nyálát, hanem a férjemnek is rosszul esne, ha én tenném ezt más férfiakkal. Ha valakinek nincs ennyi esze, hogy ezt ne tegye, akkor tegye csak, de ne csodálkozzon, ha egyedül marad a végén. Kivéve, ha olyan szerencsés, hogy talál olyan idiótát, aki ehhez asszisztál, erre mondják, hogy zsák a foltját. :)
2013. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos megnézi:D Akkor nem azért, ha én is ott vagyok. Megjegyzem, tudom, milyen az ízlése, és kevés lány fér bele, inkább a vadabb stílusúakat kedveli, a tipikus tinir.bancos, k.rválkodós kiscsajoktól hányinger fogja el, ezt biztosan tudom. A természetesen szépet szereti, ezért mondom, hogy kevesen férnek az ízlésébe, mert manapság ritka az ilyen lány:D Ha meg van, akkor hadd nézze:DD Adok magamra és kinézek úgy, hogy ne menjen tovább és kívánjon meg mást;)
2013. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nő, aki bízik magában, ápolt, igényes, csinos, és tudja magáról, amellett nem fog másra hajtani a barátja/férje. Bár igazából a legjobb nőt is unja valaki, de az olyan típusú férfiakat meg egyszerűen el kell kerülni, és ennyi:D
2013. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!