Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mitől függ?

Szerinted mitől függ?

Figyelt kérdés

Az, hogy egy pár akár 10 év után is annyira kívánja egymást, mint az első hónapokban, és még 8-10 év után is olyan hevesen csókolóznak, szeretkeznek, mintha teljesen új lenne minden és pár hónapja lennének együtt.

Míg mások 2 év után már nem.


2013. ápr. 22. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szia .Erre mi vagyunk az élő példa csak nem 10 hanem 11 év után ;) Azt nem mondanám,hogy egyfolytában egymás szájában vagyunk,de az ,hogy kimutatjuk a szeretetünket,az magától értetődő .. a szexuális életünk is aktiv .Szeretjük és támogatjuk egymást bizalom alap ,Társak vagyunk :-) !!!
2013. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az volt a baj, hogy sokáig fogamzásgátlót szedtem, aztán egészségügyi okokból abbahagytam és áttértünk a gumira. De 1-2 korábbi rossz élmény miatt (pl. lecsúszott) tartottam attól, hogy teherbe eshetek és még nem akartam. Úgyhogy hirtelen drasztikusan lecsökkent a libidóm és a párom 1 évig bírta, amíg előhozta a témát. Addig én se gondolkoztam rajta, de megbeszéltük. Azt is átrágtuk, hogy ha becsúszna egy gyerek, már készen vagyunk rá mindketten, nem kell ettől félni. Azóta sokkal jobb a helyzet. De volt olyan kapcsolatom is, ahol az önbizalomhiányom vágta tönkre a szexet. Az exem állandóan piszkált, hogy milyen nagy a fenekem... Én meg úgy voltam vele, hogy akkor biztos nem tetszek neki, nem akartam, hogy meztelenül lásson, stb. De abban a kapcsolatban nem ez volt az egyetlen probléma.


Az, hogy mitől függ... Ha valakinek nem szegi kedvét a napi robot (=a hullafáradt állapot) és az, hogy olyan helyzetben látja a másikat, mint ahogy összeköltözés előtt nem, ráadásul mindkettejüknek helyén van az énképe, és egyikük sem feszült valami miatt, akkor nagy baj nem lehet ilyen téren.

2013. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Az együttélés megöli a szerelemet, a randi korszakot jó sokáig kell húzni. És amikor együttélésre kerül a sor, akkor is továbbra is randizni. Szerintem az emberek nagyon hamar összeköltöznek...

Én 3 éve randikorszakot élek, mióta elváltam..és még halasztgatnám az összeköltözést, bár a környeztem sürgetné. Biztonság meg ilyenek:)... biztonság meg nem az együttélésből fakad, erre már rájöttem 11 évnyi házasság után. Hanem magából a szerelemből...


38/N

2013. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden esetben öli meg az együttélés a szerelmet .Sőt .. :-) A mi esetünkben teljesen kimaradt a randi korszak ...albérlőtársként kerültünk össze ,nem egészen egy hét múlva összejöttünk .Mi a szó szoros értelmében lakva ismertük meg egymást .Imádjuk egymást a mai napig több mint 10 év távlatából is (: Vannak kivételek ,tudjuk ritka,az ismeretségi körünkben is mi vagyunk az ellenpélda . A véleményem azért az ,hogy nem kell belekényelmesedni egy kapcsolatba ,jó ha folyamatosan életben van tartva az a bizonyos tűz ,és ez nem csak az egyik fél feladata .
2013. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!