Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog megvaltozni edesanya...

Mikor fog megvaltozni edesanyam hazzallasa?

Figyelt kérdés
9 honapja van baratom, nagyon szeretem, es komoly a dolog nagyon odavagyunk egymasert...9 honap utan ha meglat egy kepet amin a baratom puszit ad nekem nagy komolyan ramformed h "mit csinal ott?" aztan visszavalaszoltam h 9 honap utan gondolom adhat egy puszit nekem...(nem is gondolja h mennyire kozel allunk egymashoz lelkileg,vagy testileg (nem fekudtunk le)) Nem is igazan tudok vele mebeszelni dolgokat, jo kapcsolatunk van, de mindig erztette velunk (van egy noverem) hordja a nadragot amolyan "amig az en kenyeremet eszed" felfogas... ugy elfogadta forma h van nekem a baratom de vannak fenntartasai...pedig megbizhatna bennem, mert nem vagyok mar 3 eves...18 leszek az osszel...amugy mas temaban is ilyen...nem tudom ez fog e valtozni...a neverem egyetemre megy, akkor rajtam fog csamcsogni allandoan...lesz ez maskepp?
2008. jún. 14. 14:14
 1/9 A kérdező kommentje:
HOZZAALLAS bocsi
2008. jún. 14. 14:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg otthon élsz addig biztos nem fog megváltozni anyukád , ha elköltözöl akkor is lesznek még ilyenek és ki kell majd állnod magadért ! Sok szerencsét !
2008. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
igen,lehet h télleg az lenne a megoldás,h lakást keresel...18 évesen....anyukád nem fog változni,talán megenyhül,de nemfog változni....nem lehet,h a fiúban lát valami rosszat? Próbálj vele beszélgetni,ha nem megy,egyszerűen csak mond,h magánügy....elvégre nem tud ellene tenni,biztos nem az első fiúd..
2008. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehetséges, hogy ő ilyen típus! Sajnos a családi nevelés is sokat tesz, de még milyen sokat...lehet, h az ő szülei is így nevelték őt, ez ellen viszont akkor nem sokat tehetsz.

Viszont ha nem így van, és közel álltok egymáshoz, akkor megpróbálhatod azt is, hogy sokat beszélsz neki arról, h ez neked milyen rossz, és nem szeretnéd, h így legyen. AKkor is közölheted vele a nem tetszésedet, ha tényleg a szüleitől származik ez a felfogás. Pontosabban, mondd el neki, hogy te legalábbis nem értesz egyet ezzel a felfogással, de neki se muszáj, attól, h őt így nevelték. Változzon meg és kössetek kompromisszumot. Az is lehet, h benne van, h nem akarja elfogadni, h te már máshogy is együtt vagy egy fiúval, nemcsak kéz a kézben,... beszélj vele! Bátran! Pl. akkor mikor elmentek egyik nap csak ketten csavarogni.. légy vele nagyon kedves aznap, és jelezd neki egy nyugis pillanatba, h lenne valami, amit nagyon szeretnél vele megbeszélni, mert mindennapi stresszt okoz neked, és nagyon zavar.

Ha egy lány elmondja az anyukájának a problémáját, akkor muszáj mondania rá valamit! Ha mást nem, annyit, h ez van, ő nem tud ezen változtatni.

Nos, akkor meg itt az ideje érvelni. Mondd meg, h ezeket a dolgokat akkor is betarthatja veled, ha közbe neked is jó, persze csak ha fontos vagy neki! Ha szeret, biztos, h szeretné, ha boldog lennél, és h minden oké legyen köztetek.

Kérdd meg, h érted változtasson egy kicsit. Egyébként így csak ellök magától, ha nem változik a hozzáállása, és hát mindjárt 18 leszel.

2008. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megpróbálhatnádkezdésnek: Anya, szeretnék valamit mondani.

(légyszi halgass végig) úgy kezdeném, hogy nem feküdtem le a barátommal és nincs is tervben, viszont nagyon jólkijövünk és sok tapasztalatot cserélünk egymással. Úgy gondolja a barátom, hogy neki nem a teti dolog egy kapcsolat alapja, úgyhogy amíg nem ismerjük egymást 100% ig nem is fog megtörténni. Puszit pedig mindenki ad a másiknak akit csak kedvel is. Ha ezt nem hajlandó megérteni és felfogni, akkor lehet meg kell várnod amíg elköltözöl. Mondhatnád a barátodnak, hogy esetleg amikor megy hozzátok vihetne az anyukádnak egy csokor virágot és adja át úgy hogy ne tűnjön elvárásnak cserébe valami, csak úgy hozta kedvességből jeligére..mondhatná mellé, hogy minden háziasszony érdemel virágot.Mert a barátodnak is kell kis lépéseket tennie.

2008. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

koszi a kommenteket...Nem hinnem h a baratommal van problemaja, nem iszik, nem cigizik, nem tekereg, elit suliba jar, orvosira keszul...megis nagyon aranyos kedves es sosem eroltetne ram semmit...ezenkivul csendes meg udvarias(talan neha baj az h tul csendes)Ha en felnovok a lanyomnak ilyen pasi kellene:P

iagazabol nem tudom min kene valtoztani, igazatok van beszelni kellene vele, de nem igazan kapok ra alkalmat, ha nekikezdek valaminek altalaban az van h leszol...ma jott haza a baratom (kulfoldon volt 2 hetet) apukam azt mondta latja rajtam h a szivem megszakadna ha szakitanank, erre elkezdtem beszelgetni anyukamma, mondtam neki h tenyleg mennyire szeretem a baratomat, de csak az volt a valasz h meg nem akar eskuvore gyujteni, s 3x elmondta h boven raerunk...(TUDOM JOL!!!)ezzel csak eltaszit...:((

elkoltozni meg nincs lehetosegem...

2008. jún. 15. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak saját magával(a házasságával?, a testiséggel?, az öregedéssel? van problémája és ezt rád vetíti ki.Sajnos, még a mostani 40-50-esek között is sokan élik úgy az életüket, hogy nem tudják milyen a jó szex és egy igazi társ!(ezzel nem akarom bántani és apukádat sem)De én is ebben a cipőben jártam ennyi idős koromban. Tudtam, hogy félt anyukám, de éreztem még valami mást is, nagysokára rájöttem, hogy irigyli az életemet.(nem rosszindulatból, csak sima emberi gyarlóságból) Hogy én meg merem tenni, amire ő gondolni sem mert,hogy vannak igényeim egy kapcsolatban,stb. Nagyon keveset, szűkszavúan beszélt a szexről velem-ebből jöttem rá, hogy másképp gondoljuk. Ő szükséges rossznak tartja és nem is érti másképp is lehet.. Egyáltalán beszélgetett már veled erről? Nem a felvilágosításra gondolok, hanem bővebben a témáról, mert szerintem azok prűdek, akiknek takargatnivalójuk van ilyen téren. Esetleg kezdeményezz te egy ilyen beszélgetést! Hidd el, ő nagyobb zavarban lesz, mint te!
2008. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egyetertek elozo kommentelo, es koszonom...ugy erzem tenyleg errol (is) lehet szo...amugy nem, nem szoktunk a szexrol beszelni...ez ugy tabu nala...
2008. jún. 21. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Azota mi lett?:)
2017. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!