Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom anyám! (lent) mit tegyek?

Utálom anyám! (lent) mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 18:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
13 vagyok...
2013. ápr. 18. 20:21
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, imádom a hozzád hasonló 13 éveseket, akik a facebook-falamat a szüleik szidásával töltik ki, és csak azért nem törlöm őket, mert jó röhögni rajtuk!

Amíg anyád nem ver sz.rrá, apád nem erőszakoskodik veled,kapsz kaját, öltöztetnek, pénzelik a hülyeségeidet és csak annyi a szüleid bűne, hogy nem vesznek meg mindent, amit kitalálsz, addig szerintem hallgass! Eleve, hogy tud valaki ilyet leírni az anyjáról (a fent említett okokat értem meg egyedül)? Belegondoltál már, hogy mi lenne, hogyha nem lenne? Szerinted mit csinálnál?

16/L

2013. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen ismered az ÉLET nagy kérdéseit, és főleg a megoldást. De kijelented: utálod anyádat...

De a csicskáztatáson kívül mást nem írtál róla...

Belegondoltál, neki milyen gondjai lehetnek? Vagy csak könnyebb ítélkezni.

Három gyerekem van. Ha egytől meghallanám, hogy utál, a kezem levenném róla. Semmi anyagi, bármilyen támogatás. Megtehetem, nagykorúak.

2013. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
bele kell rugni
2013. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem abba kéne rugni, aki megszült, hanem beléd, de egy k*rva nagyot.
2013. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!