Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek még egyszer...

Elengednétek még egyszer egyszer gyerkőcöt az apjával ha nemrég volt szinte egy hónapra?

Figyelt kérdés

Elváltam, 6 éves a fiam. Volt férjem kint volt az USA-ban a barátnőjével vitték a fiamat is. 4 hétig voltak ott. Szinte a márciust ott töltötték. Most mennek a nagyszülőkkel kicsit kikapcsolódni. Vinnék a kicsit is. (de ő is mondta hogy megérti ha nem "engedem"). 2 hétről lenne szó. Az egy dolog hogy nekem hiányozna, de nem tudom hogy jó e neki ha már megint kizökken, még most szokik visszafelé. Közben pedig jó helyre mennének, a családdal lenne. A másik hogy jövőre suliba megy így már kevesebbet lehetőséget tudunk lecsípni, ha az apja megy a munka miatt és őt is tudná vinni.

Mit tennétek?


2013. ápr. 15. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hadd menjen amíg lehet
2013. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fiad,ha menni akar engedd el.Ha sulis lesz akkor úgyse tud csak szünetben menni.
2013. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nincs rossz helyen, rossz emberekkel. Nem is ez a gondom:)

(kipihenni kipihent vagyok, még két hét alatt nem tudott kifárasztani:) és amúgy is közös a felügyelet)

2013. ápr. 15. 13:42
 14/15 anonim válasza:
A 6 éves kisfiút megkérdezném szeretne e menni és ha válasz egyértelmű akkor a szerint döntenék :) Elhiszem hiányozni fog!
2013. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elengedném, akkor is, ha neked hiányzik.

Viszont arra kezdj felkészülni, hogy ahogyan nől, egyre többször fogja igényelni az apja társaságát.

Mi ugyan nem váltunk el, de 6 éves kora után a fiam inkább az apjával akart lenni, nem velem. Azt mondta, hogy az anyu nem ért a férfi dolgokhoz. Ez nálatok is lehet, hogy így lesz.

2013. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!