Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon heves vérmérsékletű...

Nagyon heves vérmérsékletű vagyok, a párom nem tudja kezelni. Mást kellene keresnem?

Figyelt kérdés

Hát szóval.. képes vagyok akár megütni is őt ha veszekszünk. Nagyon hamar ki tudok borulni, ő meg ezeket nem tudja kezelni. Csak "nyugi, nyugi", de ha mondjuk lefogna akkor lehiggadnék..

Ehelyett csak "nyugi, nyugi", én meg felrobbanok.

Egy exem tudta kezelni, pillanatok alatt lenyugodtam, de a mostani... :( Hiába mondtam el neki 100x, hogy mit kéne tennie, egyszerűen neeem...


2013. ápr. 12. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit idegbeteg vagy, hogy ha csak úgy tudsz lenyugodni hogy lefognak, nem gondolod? Pszichiáter, pszichológus sürgősen. Ha esetleg gyereked lesz és ideges leszel, ő meg nyilván nem tud lefogni akkor mit csinálsz? Neki mész?
2013. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez rendszeresen előfordul, megérdemelnéd, hogy visszakézből kapj egy akkorát, hogy felborulj. Utána megtanulnád kezelnéd a dühkitöréseid.


Örülj, hogy ő nem keres mást. Mert az érthetőbb lenne.

2013. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
*kezelnéd=kezelni
2013. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd le magad és meg van oldva a probléma. Nem lehet mindent másokra és a vérmérsékletre fogni. Ahogy fel tudod magad cseszni, úgy le is kéne tudni nyugodni. Egyébként én már rég kirúgtalak volna.
2013. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazából neked kéne valahogy rendbe tenned magad lelkileg,nem elhagyni a párodat,akinek mellesleg több oka lenne elhagyni Téged.
2013. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem neked kéne új párt keresni, hanem a barátodnak.


A vérmérséklet csak egy ósdi kifogás. Én is nagyon lobbanékony voltam, hirtelen felkaptam a vizet minden kis hülyeségért. Aztán vettem egy 180fokos fordulatot és azóta nagyon türelmes vagyok, és piszok nehéz felbosszantani.


Azon még nem gondolkoztál, hogy neked kéne megváltoznod?!


És nem neki kéne azt tenni, amit mondasz, hanem te magadnak kéne tenned ezellen.

2013. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hagyd el őt, mert jobbat érdemel egy idegbeteg hisztérikánál. Ezután kezeltesd magad, mert beteg vagy. Ha ezekkel a lépésekkel végeztél, akkor kezdhetsz el gondolkodni azon, hogy párkapcsolatba lépj. De szerintem ezzel még néhány évet várnod kéne, ha nem akarsz embereket megkeseríteni.
2013. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, ne keress mást, hanem legyél egy darabig egyedül, próbáld meg leküzdeni ezt a viselkedést, mert ezt nem hiszem el, hogy hosszútávon bárki is elviseli. Nem a pároddal van a probléma, hanem veled! Ilyenkor azt szoktuk csinálni, hogy igyekszünk változtatni a viselkedésünkön!
2013. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne keress mást, hanem inkább te nyugodj le, ha idegbeteg vagy. A te készülékedben van a hiba, nem a pasidéban. Kezeltesd magad, mielőtt kinyírsz valakit!
2013. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!