Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon heves vérmérsékletű...

Nagyon heves vérmérsékletű vagyok, a párom nem tudja kezelni. Mást kellene keresnem?

Figyelt kérdés

Hát szóval.. képes vagyok akár megütni is őt ha veszekszünk. Nagyon hamar ki tudok borulni, ő meg ezeket nem tudja kezelni. Csak "nyugi, nyugi", de ha mondjuk lefogna akkor lehiggadnék..

Ehelyett csak "nyugi, nyugi", én meg felrobbanok.

Egy exem tudta kezelni, pillanatok alatt lenyugodtam, de a mostani... :( Hiába mondtam el neki 100x, hogy mit kéne tennie, egyszerűen neeem...


2013. ápr. 12. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mást kellene keresned. Ne a párodtól várd, hogy kezelje az agressziód. Ha egyedül nem megy, kérj szakembertől segítséget, hogy saját magad megtanuld visszafogni magad.
2013. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Kizárólag emiatt nemigen kellene mást keresned, bár tény, hogy az ember vérmérséklete az egész életére kihat és nem lehet könnyű egy heves embernek egy lagymataggal együtt élni és viszont.


Én ugyanilyen vagyok, bizony, az évek során sok dolog eltört már nálunk... :)))

A férjem az első nem csak férfi, hanem ember is az életemben aki kezelni tud. Lehet, hogy azért, mert ő ugyanilyen. Ismerjük és tudjuk kezelni egymást, ezért is jó együtt.

2013. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán nem akar agresszív lenni, mert ha lefog, az is az. Nem neki kéne változni hanem neked, nem gondolod? Szerintem nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat mert senki sem tűri el ha a másik ütögeti ha épp olyan kedve van. És jól látja a párod, nem az a megoldás, hogy lefog téged, hanem neked kéne valahogy kezelni az agressziódat.
2013. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg, ha lefogna, egyből jönnél ide panaszkodni, hogy a párod megszorított... és arra meg már érdekes módon mindenki felháborodna, hogy milyen pasi, hagyd ott azonnal!

Érdekes, hogy senkinek sem szúrt szemet, hogy MEGÜTI a párját. Ezt ellehet akkor ezek szerint nézni?

35N

2013. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
TE nem tudod ezt kezelni, és NEKI kellene mást keresni!
2013. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló nagyon jót írt.
2013. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd magad.

Egyébként tényleg, ha ő lenne ilyen és ő ütne meg téged, már menne a hiszti.

2013. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy aki pofozgatja a férjét?
2013. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress mást, a párod járna vele a legjobban!
2013. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!