Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
pár hete gondjaink vannak. Mindkettőnknek feszített élettempója van suli-munka egyszerre. Nekem a legnagyobb problémám, h sokszor azt vágom a fejéhez h nem érzem h szeret. ezt már visszavezettem önértékelési problémákra, valamint h más a szeretet nyelvünk, ő tök máshogy fejezi ki, mint ahogy elvárnám. Mindig mondogattam neki, de ezzel kb azt értem el h már az agyára ment és már nem vette túl komolyan a kirohanásaimat. Tegnap odáig fajult a helyzet, h azt mondtam neki h szeretném,ha végig gondolnánk h akarjuk-e együtt folytatni. Búcsúzásnál megölelt, meg akart csókolni és azt mondta h szeret. Még haza se értem már jött az sms h hazaértél? Utána írt chaten h sajnálja ha vmi nekem nem tetszik. Én meg vagyok zavarodva. Annyira belelovaltam magam a saját gondolataimba(erre hajlamos vagyok) és bemeséltem h nem szeret h észre se veszem amiket megtesz értem. Ma is kérdezte h h vagyok és mondta h sajnálja, nem akarta h tegnap rosszul érezzem magam. Megbeszéltük h pár nap múlva találkozunk és mindketten addig végig gondoljuk h min szeretnénk változtatni, valamint h egyáltalán folytatni akarjuk-e. Szerintetek egy pár nap h mindketten helyrerázódjunk a kapcsolat halálát jelenti? H én is végig gondolom mennyire jogosak a hisztijeim és ő is végig gondolja h vajon mennyi alapja van annak amit szajkózok neki? Ez nem szünet vagy ilyesmi, úgyse találkoznánk pár napig. Csak h most egy kis ideig kevesebbet beszélünk és nem olyan személyeseket..Mit gondoltok ez már rég rossz vagy jót tehet ez a "reset" a kapcsolatunkban? 23 évesek vagyunk
2013. ápr. 10. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én a helyedben azon aggódnék, hogy nehogy rájöjjön, mennyivel jobb neki a hisztijeid nélkül.
2013. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem annyira vicces ez, nekem is nehéz h ilyen gyenge idegzetű vagyok és szeretnék változtatni
2013. ápr. 10. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem viccelek, komolyan mondom. Én is lány vagyok, tudok hisztis lenni, volt is olyan időszakom, mikor ezt műveltem a barátommal. Neki is sz@r volt, meg nekem is. Szakítani akartunk, na, akkor megtanultam értékelni a másféle szeretetnyelvét. Nem elvárni kell, hanem örülni annak, ha látod, hogy a párod megerőlteti magát. Tanuld meg értékelni, meg visszafogni magad, mert a végén aztán tényleg nem fog szeretni.

Amúgy úgy tűnik mégis sok a szabadidőd, ha van időd ilyeneket kombinálni. Én egy fárasztó nap után alig várom hogy összebújjunk, nem hogy még veszekedjek vele..

2013. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
látod tudsz te hasznos választ adni ha akarsz! köszönöm ez elgondolkoztatott, az első írásod után azt hittem beszólogatsz de így értem már
2013. ápr. 10. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Meg tudod fogalmazni konkretan h mi az ami neked hiányzik ?
2013. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a testi érintés. Ő nem bújós, én az vagyok. Sokszor csak az a nagy álmom h odajöjjön hozzám indok nélkül és megöleljen vagy adjon egy puszit..lehet h ezért hisztizek mert olyankor megölel...
2013. ápr. 10. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Az ELVÁRÁS az, ami a helyzetet elrontja. Ezt kellene elhagyni. Jobb, ha arra figyelsz, mit kaphatsz tőle, mit szeretne adni neked. Fogadd el azt, ami ő. Ne legyen elvárás, csak fogadd el szeretettel, amitnyújt. És te is úgy tegyél, hogy amit tudsz nyújtani, azt tedd meg, és ennyi. Kitör a békesség.
2013. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, hogy én tapadókorong vagyok, ő meg nem. Mi megtaláltuk a megoldást, ami nekünk működik:

Van napi 2-3 alkalommal 5-10 perc inzentzív bújás.

Ez úgy történik, hogy rászólok: "szertgess meg", és olyankor összebújunk, és simi, meg hajcicázás pár percig aztán megy a dolgára.


Nekem ez így jó, mert igaz, hogy nincs benne spontanitás, de megkapom a napi "testkontaktus adagomat".

Neki meg azért jó, mert nem kell attól félnie, hogy én rá várok titokban, aztán jön a durci, mert tudja, hogy úgyis szólok ha igényem van. :) Azt a napi 10-30 percet meg kibírja.

2013. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!