Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fegyelmezési móddal élő apáról?

Figyelt kérdés

6-7 hónapos babát úgy akarta "megtanítani", hogy ne játsszon a porszívóval, mert PISZKOS!!, hogy amikor hason fekve taperolta, kis feje 5 cm-re a hátuljától, hirtelen, váratlanul bekapcsolta...

Gondolom mindenki tudja milyen erejű, szagú, tisztaságú levegő fúj ott hátul, főként régebbi porszívóból, és a hang...

Ha egyébként nem lenne idegesítően, irreálisan túlaggódó, akkor még azt mondanám, ok., egy hirtelen, átgondolatlan férfias ötlet, de ő, aki tényleg betegesen , piszlicsárén túlféltő. Mit gondoltok? Apukák?


2013. ápr. 6. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig jobb, mintha verné, bár ez is épp elég kegyetlen. Fizikai fenyítést nem alkalmazunk, a középkornak már vége.
2013. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen, szerintem is kicsit eros bar ketlem hogy a gyereknek jobban art az 1 pillanatra bekapcsolt porszivo motorjanak a levegoje mint egy babakocsis seta a pesti utcan.

33/f

2013. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
egy 6-7 hónapos baba mit keres a porszívó mellett????
2013. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Én azt nem értem hogy egy 6-7 hónapos gyerek miért is akarna a porszívóval játszani?? Nekem egyik gyerekem sem játszott vele, még nagyobb korukban sem..
2013. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ja, nem is arra gondolok, hogy ez mennyire ártott, hanem valahogy a módszer lepett meg, főleg tőle...nekem nagyon nem jött be:( Főleg utána a rémült arcocska, és az üvöltés.

Egyébként egy 7 hónapos gyerek úgy kúszik, mint egy fürge gyík:), de mindjárt megkérdezem a kisfiamat, hogy mit keresett a porszívónál. Egy ici-pici lakásban pedig mit keresett a porszívó az egyetlen szobánkban? Hááát...

2013. ápr. 6. 18:38
 6/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem normális jelenség, és én sokaktól hallottam, hogy nem lehet leakasztani őket a porszívóról. Érdeklődött. Távirányító, kulcs, pénztárca, porszívó, én sokaktól hallottam, hogy favoritok. De nem ez a lényeg. Egyébként nem "játszott" vele, hanem tapogatta, vizsgálta. De ezt most tényleg magyarázni kell?
2013. ápr. 6. 18:42
 7/15 Presy ***** válasza:
58%
Hagyd ott a francba keress vmi értelmes férfit ebből nincs kiút!! Ez legyen legnagyobb gondod!
2013. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem volt normális!
2013. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális a párod!!! Ez nem fegyelmezési mód, ettől idegbeteg lesz a gyereketek mire felnő. Ha ilyen nevelést kap majd.
2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Egy 6 hós gyereken mit akar nevelni? ne haragudj, de nem normális, a gépnek keressetek inkább más helyet, de, hogy lehet ilyen picire ráijeszteni?
2013. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!