Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha apám lenézi...

Mit csináljak, ha apám lenézi a barátnőmet? 17/F

Figyelt kérdés

Mivel ők amolyan "egyszerű" falusi család, mi meg városi "értelmiségiek".

Szegény lány is megveti egyébként a környezetét, és akar kezdeni valamit az életével...


2013. ápr. 10. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Minden szegény akar, csak tudod ne a másikon keresztül

Apád arra akar rávezetni hogy tudj mértéket tartani és ne csak kolonc legyen a nyakadon a nőd

20/F

2013. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Belőlem aztán nem szipolyozna ki semmit... :) Bár kétlem, hogy akarna :D
2013. ápr. 10. 21:00
 3/19 A kérdező kommentje:

Meg például amikor étterembe vagy valahova elmegyünk akkor is mindig ő akar fizetni...

Amúgy apám mindig is lenézte az egyszerű embereket édesanyám óta (aki szintén falusi családból származott), mivelhogy neki is megmondta a nagypapám hogy nem lesz jó vége... és tényleg ráfáztak egymásra anyukámmal később, de ez már másik történet :)

2013. ápr. 10. 21:03
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Szép kis hozzáállás kedves "belőlem nem szipolyozna ki semmit".

Hát te is apádra ütöttél fiam, csak kár, hogy nem nagyobbat!

2013. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak az első választ úgy értelmeztem, hogy ki akarna használni engem, mert a családom gazdagabb... És hogy nem használna ki engem, azt nem hagynám... ezt értem én kiszipolyozás alatt...
2013. ápr. 10. 21:10
 6/19 A kérdező kommentje:
Illetve apámnak sem a vagyoneloszlással van a baja, hanem a kulturális eltérésekkel, és hogy később nagyon ki fognak ezek jönni ...
2013. ápr. 10. 21:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat tudod az intelligencia ott kezdődik, h nem nézel le másokat. Édesapadnak ez szép kis szegénységi bizonyítvány.
2013. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert apukádnak nem jött össze és olyas valakit választott, aki nem illett mellé, még nem kell ekkora különbséget tenni egy városi és egy falusi család között.

Szerintem sok egyszerű falusi család értelmesebb, mint a városi értelmiségi.

Elég szomorú, hogy vannak akik ezt gondolják. Elég szűk látókörre vall. Én az ilyen embert nem sorolom az "értelmiségihez", szimplán sokat tanult.


(Mondom én ezt városiként, úgy hogy a párom falusi családból származik).

2013. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon okos ember, és amit mondott (legyen az bármilyen témában) utólag mindig neki lett igaza... de azért köszönöm azoknak akik pár bátorító szóval kiállnak mellettem :)
2013. ápr. 10. 21:31
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Most faterod tényleg azt hiszi hogy az intelligencia a lakóhely függvénye?
2013. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!