Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám molesztálta a páromat....

Az apám molesztálta a páromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A napokban a párom kiborult, nem tudta tovább magában tartani. A tudomásomra jutott, hogy az apám molesztálta őt. Mikor én nem voltam otthon, az apám főzés közben odalépett a páromhoz és elkezdte fogdosni. A cselekményt eléletileg részben az öcsém is látta (15 éves). Ha az apámat kérdőre vonom, tagadni fogja. Családi botrány is kitörthet. A páromnak megtilthatja, hogy hozzánk jöjjön, sőt még engem is elüldözhet otthonról. (Egyéb okok miatt többször elköltöztem már.) A párommal már történ hasonló eset, de az egy tanárral. Akkor beigazolódott és a tanár bevallotta. Mit tegyek?

2013. ápr. 9. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ocsed mondta ezt neked, vagy a parod? Mit látott pontosan a gyerek es mit mond a parod, hogy pontosan mi történt?
2013. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kerüljétek apádat.. Más nem tudsz.
2013. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd soha egyedul a parodat vele!

muszaj, hogy pda menjen?

En a lany helyeben azeletbe nem tennem be a labam oda ahol azapad van.

Velem is volt olyan, hogy zaklatott igy egy fiu... Rasem mertem nezni, sot inkabb a suli folyoson is a masik iranyba fordultam ha meglattam..

2013. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

De én sem tenném be apádhoz a lábam többé. A lány helyében jó nagyot rúgtam volna apád lábai közé.


Velem még kisebb koromban egy villamoson volt ilyen, nem tudtam mit tenni ellene, nem is értettem, mi ez. Azóta ha csak ilyenről hallok, ütni, rúgni, harapni tudnék, lányok, védjétek meg magatokat, az isten szerelmére!!

2013. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Csinálj belőle családi botrányt, de lehetőleg úgy, hogy tedd tönkre apád népszerűségét a környéketeken. Ezt nem szabad hagyni. Vagy gyűjtsd össze a haverokat és verjétek össze.
2013. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A párom nem öltözködik otthon kirívóan. Eddig semmi probléma nem volt. Röviden fogdosta, fent is lent is. Az öcsémmel még nem tudtam beszélni. Tegnap jutott a tudomásomra az eset. Az ésszerű kommunikáció, és a megbeszélés híve vagyok a verekedés és a botrány helyett. Esetleg, ha eldúrvulna a helyzet. Milyen jogi következményei vannak az esetnek. (Ezt nem szeretném megtenni.)
2013. ápr. 9. 09:47
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Max egy ejnyebejnye. De szerintem eselytelen, hogy az ocsed az apja ellen valljon, anelkul meg sehova nem jutnatok....
2013. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hát nyilván a párodnak hiszel, ha egy intelligens lányról van szó, miért mondana alaptalanul bármit is bárkire.


Elmondanám az helyedben az apádnak, hogy ezért soha többé ne számítson rád.


Kalap kabát, aztán mennék a párommal el jó messzire.

2013. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, inteligens lány. Nincs érdekeltsége, hogy ilyen történtet találjon ki. De, volt már pár kapcsolatom. Ha megbolondulnak lelépnek. Lányt találok másikat, de szülőket nem. A mennék jó messzire megjegyzéssel több probléma is van. Jelenlegi gazdasági helyzetben egyre több feltétele van ennek az élethelyzet változtatásnak. Az albérletekből meg már elegem van. A házunk több szintes, így meg tudjuk valósítani, hogy külön költözünk, de még így is nagyon közel leszünk egymáshoz. Nyugodt családi körülmények között élünk. Szüleim is segítenek minket. Nem értem, hogy a jelenlegi eset, ha valóban megtörtént, miért, és hogyan történhetett meg? Muszáj lesz kiderítenem és első körben az Öcsémhez kell fordulnom, hogy mit látott. Esetlegesen rávezetném ,hogy neki is lesz barátnője és célszerű elkerülni az ilyen eseteket a jövőben.
2013. ápr. 9. 11:01
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Azt irod, hogy történt mar ilyen a lánnyal. Nem lehet, hogy a múltja miatt kicsit tul érzékenyen reagál? Lehet hogy apad csak meg akarta öleli vagy érinteni szimpla kedvessegbol o meg félreértette? El tudod képzelni apáról, hogy valóban ilyet tenne, pláne ugy, hogy az ocsed latja???
2013. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!