Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyim szerint nem illendő...

Nagyim szerint nem illendő egy fiúval elmennem nyaralni. Miért?

Figyelt kérdés
Új kapcsolatban vagyok, eddig nyáron soha sem volt barátom, ezért nem voltam soha pasival nyaralni. Tudom messze van még a jobb idő, de beszéltük hogy ha nyár lesz, elmegyünk majd nyaralni. Ha nem is ottalvósra, de egy strandolásra legalább. Nagyim mikor ezt meghallotta kiakadt hogy ez milyen dolog hogy pasival megyek nyaralni, meg amúgyis fehér bőrű vagyok le fogok égni (ez tény, de pólót vennék fel) meg hogy ez milyen rossz ötlet. A meztelenkedés miatt mondhatja, vagy ez tényleg illetlen dolog az ő szemében? 24 éves vagyok.
2013. ápr. 9. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én egyik nagymamám is ilyen:) A másiknak már minden "mindegy", pedig ő is úgy nőtt fel, neki is nagypapám volt az egyetlen férfi az életében stb. Mégsem szólt be soha semmiért.

A "kotnyeles" nagyimmal nem szoktunk törődni, elmondja meghallgatjuk tisztelettel. Anyukám mondta neki nemrég, hogy miért lenne az jó, ha mi is titokban csinálnánk mindent mint anno ő.. Na azóta kicsit csendesebb:)

2013. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
anyám élettársa még csk 50 éves, de ő már most ilyen, fiatalon is ilyen volt, akkor milyen lesz 80 évesen?
2013. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

24 évesen elég felnőtt vagy ahhoz, hogy figyelmen kívül tudd hagyni a nagymamád konzervatív véleményét. El kell fogadni, hogy ő más generáció, másik világban nőtt fel és nem tud és akar idomulni a változó időkhöz.

Állj a sarkadra!

2013. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

egyem a szívét! az én nagyim is ilyen volt, Isten nyugosztalja... teljesen le volt döbbenve, mikor elmeséltem neki, h együtt aludtam a barátommal. akkor voltam 20 éves. neki a papa volt az első és az egyetlen, más világban nőtt fel, akkor a lányok többségének még voltak erkölcsei.


na nem mintha neked nem lennének. menj el nyugodtan a fiúddal nyaralni, érezzétek jól magatokat, a nagyinak meg küldj egy képeslapot, ha már a múltszázadi dolgoknál tartunk :)

2013. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fél, hogy szexre kerül a sor.
2021. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!