Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyim szerint nem illendő...

Nagyim szerint nem illendő egy fiúval elmennem nyaralni. Miért?

Figyelt kérdés
Új kapcsolatban vagyok, eddig nyáron soha sem volt barátom, ezért nem voltam soha pasival nyaralni. Tudom messze van még a jobb idő, de beszéltük hogy ha nyár lesz, elmegyünk majd nyaralni. Ha nem is ottalvósra, de egy strandolásra legalább. Nagyim mikor ezt meghallotta kiakadt hogy ez milyen dolog hogy pasival megyek nyaralni, meg amúgyis fehér bőrű vagyok le fogok égni (ez tény, de pólót vennék fel) meg hogy ez milyen rossz ötlet. A meztelenkedés miatt mondhatja, vagy ez tényleg illetlen dolog az ő szemében? 24 éves vagyok.
2013. ápr. 9. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Én 18 vagyok, az én nagymamám szemében még az is illetlen, hogy én megyek át a barátomhoz "udvarolni", és nem ő jön hozzám mindig, pedig már 3éve együtt vagyunk, és kb 130kmre lakunk egymástól:))

Az ő idejükben még nem volt illendő, gondolom.

2013. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 intrepid ***** válasza:
98%
Nagyid el van maradva egy-két brossúrával.
2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem 24évesen abszolút nem gáz.én 18 évesen már aludtam a páromnál. sõt strandon is voltunk meg velencen is.pestrõl mentünk vonattal.
2013. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem 24 évesen azt csinálsz amit akarsz, függetlenül a nagyidtól! :) Ha egy hétre akarsz elmenni "ottalvós" nyaralásra.. akkor mért ne tehetnéd meg? nem vagy már kisgyerek...
2013. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon aranyos a nagyid, behaltam rajta :D


Valószínűleg a nagymamád elég réigmódi és szigorú neveltetést kapott, ahol a párok csak felügyelet mellett maradhattak egyedül, csak a fiúnak illett udvarolnia járnia, és még a lány bokáját sem láthatta ruha nélkül... :)

Nincs is ezzel baj. Ő ebben nőtt fel, neki ez a normális. A nagyszüleink korosztályában sokszor még az is normális, hogy a házastársak külön ágyban alszanak, miután nem kívánnak több gyermeket a világra hozni.


Ha szeretnéd, hogy változzon a véleménye, elbeszélgethetsz vele arról, hogy hogy megváltozott a világ, és hogy te már másba születtél, mást tanultál, máshogy nőttél fel, hátha megérti. De ha nem akarod ezzel terhelni, akkor csak mondd meg neki, hogy a fiú is nagyon illedelmes, jó jellemű, és te is tudod, hogy kell viselkedned, ne gondoljon semmi rosszra, ez manapság mindennapos. Hátha ez megnyugtatja :)

2013. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

:-DDD Ez édes. Tisztára mint az én nagyanyám volt.

19 voltam, amikor a szobájában néztem egy filmet. Semmi erotikus jelenetet nem mutattak, csak annyi volt, hogy egy férfi és egy nő volt az ágyban nyakig betakarózva és beszélgettek. Erre nagyanyám odaugrott és kikapcsolta, mondván hogy ez nem nekem való.


Mosolyogj rajta és menj el, érezd jól magad. 24 vagy, nem pedig 14.

2013. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jajjj azok a nagyit...



Bár a enyém nem iyen, egeészen felvilágosult,



Nálunk az unokatesóm ment 18 évesen több fiúval is nyaralni, haverokkal, annyit monddtak, hogy azert ne ketten jöjjenek haza (egy testben), persze csak vicceltek, de azert ebben benne volt az Óvás, es féltés is...

Ennyi idosen mar a parommal eltem kulon haztartasban, ennyi erővel az is illetlenseg....ez lesz a következő, ha esetleg házasság nélkül összeakarsz költözni valakivel....

2013. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te kérdeztél már a nagyidról párszor, igaz? :)

Lehetnek aranyköpései, nem?

Mondd meg neki, hogy ebben a mai világban már ez a természetes, de külön szobában lesztek:)

2013. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

úristen, nagyid el van maradva vagy 80 évet

nincs még ilyen jó arnyköpése?


ha lánnyal mennél, akkor meg az lenne, hogy leszbi vagy

2013. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert egy másik évezredben született :).

Tényleg jó lehet egy ilyan aranyos, féltő nagyi a családban.

2013. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!