Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen az anyam?

Miert ilyen az anyam?

Figyelt kérdés

Anyam amiota az eszemet tudom mindig kivetelezett az ocsemmel.Nem anyagiakban,mert nekem is megvett mindent ero felett,hanem inkabb lelkileg,pl. ha osszevesztunk 100 esetbol 99-szer neki adott igazat.Annyira isteniti,hogy az elkepeszto,barmit is csinal z ugy jo,o mindenben jobb,mint en,kitartobb,ambiciozusabb stb.Amiben eswtleg nekem jobb a termeszetem,pl. en sokkal inkabb joszivu vagyok ,mint a tesom ( o pl. vesz egy tabla csokit maganak es SOHA nem kinal meg senkit,vagy meg egyszer sem fordult elo,hogy az ot ugy imado anyanknak vegyen csak ugy egy 70 forintos csokit,en mindig mindent megosztok a csaladommal),arra is azt mondja,hogy en kevesbe tudok emiatt ervenyesulni,mint az ocsem,ed szerinte az ocsem "egeszsegesen onzo".Ezek csak peldak,orakig tudnam sorolni,hogy a tesom mi mindenben testesiti meg a tokeletes embert,de igazabol nem lenne ertelme.

Annak ellenere,hogy en vagyok a "selejtesebb" gyerek,en vagyok az,aki beszelget anyuval,aki elhivja es elkiseri ide-oda,aki mindent megbeszel vele stb.,tesom kb. szarik a fejere,vagy bulizik vagy ha itthon van alszik.

Tegnap itt aludt a tesom a baratnojevel egyutt es meg este 10-kor sem tudtam toluk aludni,mert hangosan rohogtek,a csaj visongatott,csapkodtak az ajtot stb.

En udvariasan szoltam,hogy kicsit legyenek halkabban.Nem bunkosagbol,de hamarosan kezdodnek a vizsgaim,sokat tanulok es szuksegem van a pihenesre.Amugy nem ez volt az elso eset,hetkoznap is ezt csinaljak,mert a csaj nem jar sem dolgozni,sem suliba,ocsem pedig levelezosre jar,igy ok masnap akar delig is alhatnak.

Ma anyamtol olyat kaptam,amiert szolni mertem,hogy szerintem 100 eves koromig megemlegetem.En egy onzo dog vagyok,eluldozom a testverem,hercegnonek hiszem magam,akitol mindenki hasra kell,hogy essen,azt hiszem,hogy korulottem forog a vilag,ugy gondolom,hogy mindennek ugy kell lennie,ahogy en a "pofamon" kiejtem stb...

Nem ertem,hogy miert ilyen?En csak annyit kertem,hogy legyenek ram is tekintettel...

Sajnos nem tudok elkoltozni,maximum a nagyszuleimhez,mert ugyan dolgozom,suli mellett nem tudok annyi munkat vallalni,hogy egyedul fent tudjak tartani egy alberletet+kaja+minden egyeb,a baratom pedig videken tanul,igy most meg nem tudunk osszekoltozni.

Egyebkent en nagyon szeretem az anyamat es a tesomat is,de bant,hogy soha nem mellettem all ki.Ha pedig szembesitem ezzel,akkor en vagyok a szemet hazug...


2013. ápr. 7. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert,de telefonrol vagyok...
2013. ápr. 7. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen szülők. Sosem fogja belátni, hogy mit csinál. Apukád?
2013. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja,az kimaradt,hogy anyu szemeben a tesom mellett meg egy ilyen tokeletes leny letezik es az o maga.O kivul-belul hibatlan,allandoan ajnarozza magat,hogy o milyen szep,SOHA nem kert meg bocsanatot senkitol es szerintem komolyan hibatlannak latja magat.Na jo nem,szokta mondani,hogy o tul jolelku es tul keves az onbizalma...
2013. ápr. 7. 21:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Apukam nagyon szeret engem,es nagyon buszke ram,es mindig azt mondja,hogy o csak az anyukajatol kapott olyan szeretetet,mint tolem...Az a baj,hogy anyu ot is elegge elnyomja,es inkabb mar reszt sem vesz kb. a csalad eleteben...
2013. ápr. 7. 21:24
 5/5 Anelia válasza:
Ez ismerős! Mintha csak anyát hallottam volna! Vele is ugyanez volt! Sajnos nem tudok semmi bíztatót írni! Kitartást és mutasd meg,hogy milyen intelligens és szeretetre méltó lány vagy! Vagy szard le magasról és költözzetek el apuddal! De ne feledd ki vagy, és mit teszel! Légy az aki Te szeretnél lenni! Ne befolyásoljanak mások! Ha segítség kell,vagy csak valaki,aki megért,nyugodtan írj nekem privit! :)
2013. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!