Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány gyereketek van?

Hány gyereketek van?

Figyelt kérdés

Nekünk egy van és nem tudom szeretnék e második babát. Szeretném megtudni, van e olyan közöttünk, aki úgy érzi jó döntés volt az egy gyerek, aki esetleg megbánta a második, harmadik babát, tudom, ez csúnya így kimondva, átfoglamazva: könnyebb lenne egy gyerekkel. Vagy egyértelmüen jobb a többgyerekes családnak, kicsit általánosítva....

Anyagi gondjaink jelenleg nincsenek, jól keresünk mindketten, természetesen ez lehet egy átmeneti időszak is. Vannak megtakaritásaink, kb egy ház ára, elférne még egy gyerek, de nem tudom akarom e, a férjem szeretne, én pedig időt kértem.


2013. ápr. 7. 13:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
42%

Én is izgultam, hogy a lányom hogy fogja viselni amíg kórházba vagyok. De apával és a nagyszülőkkel tökéletesen meg tudtuk oldani. A kicsi igen az elején sok időt elvesz a nagyobbtól (kb. az első 6 hónap), de amikor a kicsi aludt csak a nagyobbal foglalkoztam, hogy ne érezze annyira a hiányomat. Nekem most 3 és fél éves a lányom és 1,5 a fiú de nagyon jó látni hogy a lányom eljátszik vele lefoglalja megmutat dolgokat neki. S a mi a legjobb amikor ölelkeznek és látszik rajtuk hogy imádják egymást. Szerintem mindenképpen jó ha egy családban minimum 2 gyerek van , ha megteheti az ember, hogy bevállalja, mert később is jó ha van egy testvére az embernek.

27 éves vagyok és nem bántam meg pedig egyik gyerek se volt tervezve.

2013. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Még egy sincs, de csak egyet tervezünk. Anyám rossz döntést hozott, hogy két gyereket vállalt. A férjeméknél is elég lett volna egy, nem kellett volna 5+3.
2013. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

Szia!Nálunk kettő kislány van majdnem 3 év van köztük.Fel sem merült hogy csak 1 gyerek legyen nálunk,mindenképp szerettünk volna tesót.

Nálatok mennyi lesz a korkülömbség?

Én attól tartottam végig a terhesség alatt hogy nehogy kórházba kelljen menni,sajnos nem úsztam meg,4 nappal előbb be kellett feküdnöm.Én nagyon rosszul viseltem de a kislányom nem.Ő addig a Mamáéknál volt az Apával egész nap játszottak kirándultak jöttek látogatni,úgyhogy nem volt semmi gond.Nálatok sem lesz :)Boldog babavárást :)


Liza

2013. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Csak egy lányom van, 3 éves, szerettem volna kicsi korkülönbséggel másodikat, de mivel már 40 éves vagyok, nem merek belevágni a következőbe, félek, hogy már nem vagyunk elég egészségesek.
2013. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
32 évesen szültem, most 34 leszek, alányom majdnem kettő. Nem tudok sokat várni, ezért kellene lassan eldöntsük, nem szeretnénk nagy korkülönbséget a két gyerek közt, ha lesz egyáltalán második.
2013. ápr. 8. 12:31
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk nemsokára érkezik az első. Nemrég tudtam meg az egyik ismerősömről, hogy jön a második babájuk, pedig még csak másfél éves az első. A férjem mondta, hogy nálunk is biztosan így lesz, mert mindenképpen szeretnénk neki kistestvért. 10 év van köztünk, a férjem nem szeretné halogatni a másodikat, mert úgy érzi, hogy a 40-es éveiben már nem szeretne babázni.

Tehát nálunk biztosan lesz második. Vagyis inkább kérdezzetek meg a szülés után :)

2013. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!