Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez célzás volt arra, hogy...

Ez célzás volt arra, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

barátommal tegnap összekaptunk.

Ő magas, jár kondizni, de nem az az izompacsirta, csak szeret edzeni, de nagyon vékony.

Én nem vagyok egy kockás hasú csaj, de nem vagyok bálna sem.

Ő mindig azt mondja, hogy "gyönyörű nőies alakom van, imádom"


Mondtam neki, hogy engem nem kötnek le a sportok, max olykor lemegyek úszni stb. De hülyén érzem magam, hogy ő kondizik, mivan ha én így nem tetszem neki.

Erre mondja hogy "jaj ne gyere már mindig a sportolással. Engem ez nem érdekel. Amugy meg, ha szeret valaki valakit nem az számít, hogy hogy néz ki"


Ezen kicsit megsértődtem, mert úgy jött le hogy arra érti hogy "mindegy hogy nézki"=kövéren is jó vagyok, vagy kövérnek tart.


Összevesztünk, majd azt mondta, hogy nem érti miről beszélek, mert tudom, hogy szeret, és ha nem tetszenék neki vagy kövér lennék nem is tudna beindulni rám.

De kb másodpercek alatt felizgatom, és amikor fehérneműben vagyok akkor is mindig bámul és látszik, hogy tetszik neki a látvány.

És ő úgy értette ezt a dumát hogy "mindegy ha az ember beteg, vagy rossz napja van, vagy frissen ébred és nyúzott, vagy otthoni laza szerkóban van, akkor is szereti az egyik a másikat, akárhogy néz ki"


Mégis csak erre tudok gondolni, hogy vajon kövérnek tart, vagy csak én reagáltam túl?


Amugy ő kb 178cm magas kb 72kg.

Én 168 cm lehetek és kb 62kg


2013. ápr. 7. 09:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Én is nagyon érzékeny vagyok a súlyomra, meg ilyesmikre, de ezt szerintem is túlreagáltad kicsit:)) Én is sok ilyet túlreagáltam régebben, de már megoldottam. Lefogytam 10 kilót. Azóta nincs olyan sok rossz érzésem:))
2013. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
ha ennyire zavar, oké, fogyj le, de amúgy az este 6 után evés hülyeség... (kivéve, ha 8kor lefekszel aludni)
2013. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

"mit szólnál hogyha esetleg lejárnánk együtt kondizni?" "


Ha ezt mondja, szerintem te kivégzed ott helyben. Az a baj veletek nőkkel, hogy nektek csak hazudni lehet, méghozzá minél nagyobbat. Különben megértődtök mindenen. És még ti várjátok el az őszinteséget...vicc. :-)

2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*Megsértődtök.
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Túlreagáltad.

A barátod semmi olyanra nem gondolt, mint amiket te beképzelsz magadnak. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor tegyél érte és ne rajta vezesd le a feszültséget, mert tönkre fog tenni titeket.

És fogadd a bókjait, különben megunja, sose mondja majd és akkor meg az lesz a baj..


A magasságod és a súlyod elviekben jó, gyakorlatban mindenki másképp néz ki. Igyál sokat, egyél zöldséget, gyümölcsöt, meg kevesebb kenyeret és mozogj.

Mit meg nem adnék egy futópadért...nem bírja a térdem a terepet. Pedig a kardio fontos.

2013. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

édes szívem, ha még csak 3 hónapja jártok, akkor a párod minden bizonnyal olyan szerelmes beléd mint tehén a legelőbe :P mit kell pörögni meg direkt félreértelmezni?


én pl. tudom magamról, h egyáltalán nem vagyok nádszál, sőőőt, bőven plus size modell lehetnék, mégis képtelen vagyok úgy elgrasszálni a párom előtt párom előtt pucéran, h ne somfordálna mögém és tenne pikáns ajánlatokat :D


ahelyett, h rinyálsz, inkább élvezd a szerelmeddel töltött időt, tuti, h úgy szeret ahogy vagy.

2013. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kövér nem vagy az biztos, de valami nagyon jó természetű lehet a barátod, hogy ilyen hisztérikát elvisel! Úgyhogy kicsit máson kéne agyalnod, nem a fogyókúrán! Jó, ha nem vagy magaddal elégedett, sportolj valamit, egyél egészséges kajákat, de diétáznod nem kell.

Inkább a lelki problémáidon dolgozz, mert amint látom van bőven és akármennyire toleráns is a barátod, ha továbbra is így reagálsz dolgokra, a végén erre mehet rá a kapcsolatod.

2013. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Röviden: "Akinek nem inge, ne vegye magára"...
2013. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nem vagy normális...már bocsánat...a semmiből, de tényleg a semmiből generáltál akkora problémát magadnak, hogy nem igaz...én mióta a párommal vagyok, feljött 4-5 kilo...de én elhiszem neki, hogy igy tetszem neki, hisz látom, érzem...de magamnak kevésbé jövök be...és ezért mondja, hogy na majd edzünk együtt, menjünk csináljuk ezt vagy azt...de tudom, hogy nem azért mondja, mert nem tetszem neki, hanem azért, mert tudja, hogy igy nem érzem magam jól a börömben, márpedig ő ezt akarja:) nem értelek...mi a francért csaptál ezért akkora patáliát? a barátod szeret, tetszel neki külsőleg..nem is kicsit...te meg mondvacsinált hülyeségekkel ellentmondasz a tényeknek...ha fogyni akarsz, amiatt tedd, mert neked nem jo...a barátodnak tetszel, és nem célzott semmire...

24L

2013. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!