Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez célzás volt arra, hogy...

Ez célzás volt arra, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

barátommal tegnap összekaptunk.

Ő magas, jár kondizni, de nem az az izompacsirta, csak szeret edzeni, de nagyon vékony.

Én nem vagyok egy kockás hasú csaj, de nem vagyok bálna sem.

Ő mindig azt mondja, hogy "gyönyörű nőies alakom van, imádom"


Mondtam neki, hogy engem nem kötnek le a sportok, max olykor lemegyek úszni stb. De hülyén érzem magam, hogy ő kondizik, mivan ha én így nem tetszem neki.

Erre mondja hogy "jaj ne gyere már mindig a sportolással. Engem ez nem érdekel. Amugy meg, ha szeret valaki valakit nem az számít, hogy hogy néz ki"


Ezen kicsit megsértődtem, mert úgy jött le hogy arra érti hogy "mindegy hogy nézki"=kövéren is jó vagyok, vagy kövérnek tart.


Összevesztünk, majd azt mondta, hogy nem érti miről beszélek, mert tudom, hogy szeret, és ha nem tetszenék neki vagy kövér lennék nem is tudna beindulni rám.

De kb másodpercek alatt felizgatom, és amikor fehérneműben vagyok akkor is mindig bámul és látszik, hogy tetszik neki a látvány.

És ő úgy értette ezt a dumát hogy "mindegy ha az ember beteg, vagy rossz napja van, vagy frissen ébred és nyúzott, vagy otthoni laza szerkóban van, akkor is szereti az egyik a másikat, akárhogy néz ki"


Mégis csak erre tudok gondolni, hogy vajon kövérnek tart, vagy csak én reagáltam túl?


Amugy ő kb 178cm magas kb 72kg.

Én 168 cm lehetek és kb 62kg


2013. ápr. 7. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
nagyon túlreagáltad... de amúgy a súlyodból ítélve biztos nem vagy kövér, max "husisabb", :) sok pasinak ez jön be. meg ha így szeret téged, akkor nem értem miért kellene besértődni, ha kövér lennél is? ezzel a viselkedéssel viszont csökkenhet a vonzalom.
2013. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

amugy az elmúlt napokban annyira a mániámmá vált, hogy kövér vagyok, hogy a körülöttem élők sem bírják.

Pedig nem híztam meg semmi, de vettem 1-2 rövidnacit mert levoltak értékelve (nyárra)

És itthon hezitáltam, hogy lehet nagy benne a combom erre anyám, tesóm és apám már a fejüket fogták, hogy ez már beteges...

2013. ápr. 7. 09:27
 3/19 A kérdező kommentje:

első, értem köszi.

Magammal szemben nagyon szigorú vagyok. Ezt barátom is mondja, hogy zavarja hogy Ő azt mondja hogy "Fú de csinos vagy, vagy szép vagy" én meg erre csak leoltom hogy "nemis"

Mondta tegnap, hogy ő nem azért bámul amikor fehérneműben vagyok, mert gázos a látvány, hanem azért mert izgatja.

2013. ápr. 7. 09:29
 4/19 A kérdező kommentje:
és gondolom mondanom sem kell, hogy önbizalmam egy deka sem!!
2013. ápr. 7. 09:30
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Ezt így adatokból nem lehet megmondani. Látni kellene ahhoz, hogy el tudjuk dönteni, hogy kövér vagy e. Nem a kilókból lehet eldönteni. Én pld ugyanilyen magas, és kiló vagyok mint Te, és ha kövérnek nem is látszom, de egy kicsit túlsúlyosnak igen, mert olyan szerencsétlen az alakom, felső testre hízom, hátra, mellre, hasra, alsó testre egyáltalán nem. Van aki pedig pont fordítva. Én nő létemre pont felsőre. Ha egyenletesen oszlik el rajtad, lehet nőies alakod, és nem vagy kövér, ha nem egyenletes, akkor bizony látszódhatsz túlsúlyosnak. Ha ez felmerült benned, akkor nyilván lehet is benne valami. A barátod meg hogy célzott e, nem tudom, ha már ez így téma köztetek, lehet hogy célzott, hogy fogyhatnál egy kicsit.
2013. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha magadat nem szereted, hogyan várhatod el, hogy más szeressen???


24N (a bálna kategóriából)

2013. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, de ha esetleg kövérnek tart, akkor miért nem mondta hogy "mit szólnál hogyha esetleg lejárnánk együtt kondizni?"

vagy utalhatott volna rá egyértelműbben , hogy "ha jobb idő lesz elmegyünk kocogni?"

vagy ilyesmik?

Amugy mióta együtt vagyunk, 5hónapja ismerem, 3 hónapja járunk, nem híztam, ugyanúgy nézek ki.

Eddig szeretett, vagyis belém szeretett (EZ BIZTOS!! :) ) és csak most tűnne fel neki, eddig nem zavarta volna??

Meg mindig mondja hogy imádja az alakomat, tetszik neki a popsim, a cicim, a hasam, mindenem, és ő így szeret, a ropi-zörgő csontú lányok nem izgatóak, én szexi vagyok és pont

2013. ápr. 7. 09:44
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg mi a gondod? Saját magadnak megadtad a választ!
2013. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Túlreagálod.

Irigylem a problémáidat, egyébként :-D

2013. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

átgondoltam a dolgokat.

Nem tudom hogy értette... célzásként-e vagy sem.

Rosszul esett, az tény.

De mostantól este 6után nem eszem, több zöldséget és gyümölcsöt fogok enni (utána néztem mi hízlal és mi ehető), ritkán fogok édességet enni, és igyekszem kicsi adagot enni mindenből.

és mivel van itthon futópadunk, elkezdek futni, valamint hetente 1x-2x lejárok uszodába is... aztán lesz, ami lesz

2013. ápr. 7. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!