Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve megcsalt a feleségem....

1 éve megcsalt a feleségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy nem volt több egy csóknál. Sajnos nem tudom elhinni neki. Azt akarom, hogy olyan kapcsolatunk legyen mint a csók előtt de félek hogy nem lesz. Gondolkoztam rajta, hogy elhagyom de nem tettem, nem is tudom miért. Pont terhes volt a második gyerekünkkel amikor ez történt. Még mindig haragszom rá, néha úgy is viselkedek vele, de szerintem megbánta meg amúgy is bevallotta. Mit tegyek?
2013. ápr. 5. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha bevallotta akkor miért hazudta volna, hogy csak egy csók, ennél már egyszerűbb el sem mondani. Bár én nem ismerem a feleséged, viszont tapasztalatból mondom, hogyha oda a bizalom akkor a jó kapcsolat is. Ez a nagyobb baj.


Mit mondott, milyen körülmények között történt ez? Kivel? Mit tudsz még az esetről? Mert koránt sem elhanyagolható a kérdés szempontjából...

2013. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Lazítani kellene. Nem kell a bolhából is elefántot csinálni.
2013. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen általában mindig csak egy csók volt:)

Gondolom magától mondta el:)

2013. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én akkor pont külföldön voltam 6 hónapig, ezért is nehéz elhinni hogy csak 1 csók volt. Lehet hogy nehezen bírta, meg én is de akkor se tettem, szóval ha én kibírom akkor ő is. Néha szex közben is mindig eszembe jut hogy vajon volt-e valami. Rossz.

Nem ismerem azt az embert.

2013. ápr. 5. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért mondta el neked? Annyira nem bírta magában tartani? Így mind a kettőtöket gyötör majd a gondolat. Vagy csak azt akarta elérni, hogy legközelebb nem menj messzebb a sarki boltnál, mert ő ezt nehezen viseli...
2013. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33%
Ha egyszer megtette többször is meg fogja ha távol leszel.
2013. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!