Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem fel a témát?

Hogyan vezessem fel a témát?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategóriába írtam, de nem tudtam hova kéne.

Szóval, van egy ismerősöm/rokonom akivel elég régen nem beszéltem, és szeretnék tőle segítséget kérni angol tanulásban. Arra gondoltam, hogy írok neki e-mailt. Nem akarok rögtön a tárgyra térni, mert az bunkóság lenne, de nem tudom mit írjak elé. Nyilván megkérdezem hogy hogy vannak, de ezen kívül még mit írhatnék, hogy ne legyek bunkó?


2013. ápr. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"Szia Jolán!

Hogy vagytok? Hát a gyerekek? Én megvagyok, viszont van egy gondom:

Tudod, főképp azért szeretnék írni Neked, mert sajnos nem igazán megy az angol, kellene egy kis segítség. És mivel Neked jól megy, ezért szeretnélek megkérni, hogy légyszíves segíts benne.

Előre is köszi,

Kati "

2013. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Szerintem beszélgessetek kicsit e-mailen, majd találkozhatnátok, és aztán felteheted neki a kérdést
2013. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ágh Ferenc ***** válasza:
90%
Hát tudod mi lenne a legjobb? Próbáld meg őszintén leírni, amit itt nekünk pár szóban megemlítettél, magyarul ismerd el, hogy te csináltad rosszúl, hogy nem kerested gyakrabban, de most mégis belátod, hogy ez nem volt így jó, mert igenis szükséged van a segítségére! Ha erre nem reagál jól, akkor bármilyen mesét beadhatsz neki, úgyis átlát a szitán! Az őszinteségnél nem tudod jobban meggyőzni!
2013. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
szerintem térj egyszerre a tárgyra... felesleges köröket ne fuss szerintem... lehet az a személy úgyis tudja hogy akarsz valami azért írtál neki...
2013. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D elsőnél a pont!
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És ha csak simán megkeresnéd, hogy szeretnél tőle órákat venni? Kifizeted, utána még csacsogtok, rájöttök hogy jó barátok vagytok és továbbra is tartjátok a kapcsolatot?
2013. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!