Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vezessem fel anyának a...

Hogyan vezessem fel anyának a témát hogy szeretném a lábamat epilálni? 13/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá, és kertelés nélkül mondd el neki, hogy "Anya szeretném epilálni a lábamat!", nincs ebbe semmi rossz!:)
2010. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam,hogy mikor ő epilálta mégkértem hogy kipróbálhatom-e 1 picit,hogy milyen érzés.Utánna pedig felhoztam neki,hogy az osztályba xy is borotválja,gyantázza,epilálja.Aztán belement,és most már epilálom,vagy ha kevés időm van borotválom.

Csinálhatod úgy hogy megkérdezed hogy mikor szedheted le onnan a szőrt,megjegyzed hogy sok osztálytársad epilálja...Találj ki valamit,drukkolok:)

14/L

2010. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg egyszerűen borotváld le, amikor ő nincs otthon....lehet, hogy észre sem fogja venni!
2010. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

13 évesen? :/

ha annyira akarod akkor minek kéne említeni ??

egyszerűen epiláld le és a végén mutasd meg neki .. mit tud szólni? visszanöveszti a szőrt talán? -.- de fáradt kérdés ba+! 16/L

2010. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Ott epilálod magad ahol akarod :D
2010. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem,engem sem vizsgáltak meg minden este 13 évesen,hogy "na,mi változott rajta?"

Ha mindenképp titokban kell,akkor ha nincs otthon,fogod az epilátorát,alaposan letisztítod a fejét és megcsinálod.

Ha nem kell titkolózni,megmondod neki,hogy anya légyszíves add ide az epilátorod,mert manapság a szőrösség igénytelenség,nem szeretnék igénytelen lenni.

(Én,ha azt mondtam valamire,hogy xy megcsinálhatja,xy megveheti,akkor azt mondták,de te nem vagy xy,szóval én ezzel nem próbálkoznék)

2010. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

10:19-es igazad van,nekem is ezt mondják.

köszi a válaszokat

akkor ez így jó hogy:szeretném epilálni a lábamat anya.:)

2010. júl. 31. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy mostanra már le is epiláltad a lábadat, de azért írok:

Szerintem ha olyan fajta vagy hogy tök szöke és vékony a szöröd akkor inkább hadjad. De gondolom ha epilálni akarod (ami elég fájdalmas) akkor biztos nem vagy olyan fajta. De ha epilálod akkor meggyengülnek a szőrhagymáid és másodszórra már könnyebben kijönnek. Szóval én 13 évesen már meg engedném a gyerekemnek még a borotvát is bár attól megerősödnek a szőrök, de nekem nem erősödtek meg bár megcsak egy éve borotválom pontosabban most már gyantázom, de az epilátortól ki ráz a hideg én nagyan nem birom.

2010. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem nem epiláltam le mert nem engedi...:(
2010. aug. 16. 08:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor elég szigorú anyukád lehet. Barátnőmnek megengedte az anyukája pedig az ő anyukájánál szigorubbat még nem láttam. Én anyukám tudta nélkül leborotváltam, de mikor megtudta akkor se volt mérges.
2010. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!