Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mit csináljak...

Akkor most mit csináljak ennyi idősen?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Vége lett egy hosszabb kapcsolatomnak, és nem tudom hogyan ismerkedhetnék. Sokáig nem akartam mást, időbe telt, de már hiányzik egy kapcsolat. Nem akarom magam dicsérni, mivel azonban itt nem vagyok látható és hallható, így el kell mondjam, milyen is vagyok, vagy mi lehet az akadály szerintem. Kedves vagyok másokkal, csak kicsit távolságtartó. Vékony, átlagos vagyok, kapok pozitív visszajelzéseket, szerintem nagyjából jól is nézek ki. Viszont nehezen ismerkedem, csendes vagyok, kevés embert engedek közel magamhoz. Ez gátja az ismerkedésnek. És félek, hogy nem találok már olyan párt magamnak, aki nekem megfelelne. Nem tudom, hogy mit kellene tennem, a társkeresőt ne is ajánljátok. És nem vagyok egy kezdeményező típus sem. Nem akarok még családot, se gyereket, egy társra vágyom, de fogalmam sincs hogyan fogjak hozzá keresni, nekem ilyen téren úgymond eddig a sült galamb a számba repült.
2013. ápr. 5. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Márpedig akkor is az internetes társkeresést ajánlom. :) Én sem voltam soha bulizós fajta, interneten ismertem meg a férjemet.


Vannak hátrányai is ennek a módszernek, de én több előnyét tapasztaltam: van idő beszélgetni (nem úgy, mint egy buliban), képet csak annak küldesz, azzal találkozol, aki rokonszenves, nem kell magadról idegesítő embereket lekoptatnod fizikailag... :) A hazudozókat is hamar ki lehet szűrni, egy-két hét alatt belejön az ember, én addigra már a perverzeket is kiszúrtam pár pillanat alatt. :D


Sok jó beszélgetést is köszönhetek a társkeresőzéssel töltött időszaknak, no meg egy remek férjet. :)

2013. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
A visszahúzódó magányos emberek inkább neten ismerkednek, sok az informatikus, általában csendesek, nem műveltek de általában alakíthatóak. 28 évesen azért már kellene a gyereken is gondolkozni, én majdnem sikeresen lemaradtam róla, nem olyan egyszerű a terhesség.
2013. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem kellene most ezen gondolkodnod még.

Éld az életed, csinálj valami hobbit, foglalkozz kicsit más dolgokkal. Ha azon agyalsz, hogy jaj de jó lenne egy rendes-normális társ, akkor tuti, hogy bevonzod majd a "szerencsétlen", meg átverős, hazudozós embereket.

Hagyj időt ennek... előbb-utóbb megtalálod.

2013. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát, én hasonló vagyok, mint te, bár én szeretek bulizni és társaságban megered a nyelvem, tehát nem én vagyok a legcsendesebb, kiváltképp ha borozgatok is a beszélgetés mellé. de ettől még eléggé introvertált vagyok, nehezen ismerkedem és nyílok meg. soha nem regisztráltam társkeresőre és nem jártam szerelem nélkül senkivel, csak hogy ne legyek egyedül. igenis, h működik, nem csak a te korodban, de még később is. csak ez azt is jelenti, h néha éveket vagy egyedül, míg nem jön, aki "kell". ezt meg kevesen vállalják, pedig a szerelem ritka madár...
2013. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a testvérem is úgy talált rá a feleségére, a neten keresztül. És a sógornőm két barátnője is, az egyik már szintén felesége a netes pasinak, a másik menyasszonya egyelőre.

De ha nem akarod a netes párkeresést, akkor járj el társaságba, ha vannak nagy baráti körrel rendelkező barátnőid. Vagy várj, hátha felszed valaki.

2013. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!