Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnál a feleségedtől, ha...

Elválnál a feleségedtől, ha 10 kilót lefogyna úgy, hogy nagyon látványos fogyásról lenne szó? (Többi lent leírva! )

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy elhagynátok-e vagy elhidegülnétek-e a feleségetektől, ha ő 10 kilót lefogyna egy átlag alkatból. Mondjuk a BMI normálból ami husis, egy vékony alkat (atlétikus alkat) lenne? S hiába tudnátok meggyőzni, hogy ti pont így és nem egy dekával kevesebbel (se) szeretitek és nem akarjátok, hogy fogyjon, mert így ismertétek meg és így vonzó, s szinte h.lyét kaptok a sovány nőktől?


Ti mit tennétek ebben az esetben?



2013. ápr. 5. 08:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a minap mondta az orvos, hogy karcsu vagyok 70 kg es 174 cm vagyok...

Nem erzem magam kovernek, egeszseges az alkatom (94 74 96) karcsunak en nem mondanam magam, de kovernek koran sem..

2013. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy ő érzi magát jól, az számít.

Egy házasságban egy ilyen külsőségen azért lépjünk már túl. A férfiak nagy része pocakot ereszt a házasságon belül, a feleségüknek mégis egy adoniszok maradnak, ha a kapcsolat jól működik. Ha már a külsőségeken felakadunk egy kapcsolatban, az a probléma mélyebben gyökerezik.

2013. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Engem se érdekel, hogy ő hogyan néz ki, csak legyen egészséges és éljen sokáig velem. Rajta viszont azt látom hogy ezen aggódik, mert szerinte sanyargatom magam. Az most igaz, hogy nagyon meg fogom húzni a nadrágszíjat, mert tényleg nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, mert eléggé debella lettem.
2013. ápr. 5. 12:08
 24/31 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy ő akkor se hagyna el, ha 20 kilót híznék és nyugodtan hízhatok is még 5-10 kilót! De könyörgöm, hova? 80 kg legyek? Még így is nagydarab vagoyk 69 kilóval. Egyáltalán nem női súlyban vagyok és nem jönnek fel a gatyáim rám! Az meg már nagyon nagy szégyen, hogy a pasijaim 99 százalékának vékonyabb a combja, mint nekem! Azért ez gáz...
2013. ápr. 5. 12:10
 25/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam: a VOLT pasijaim 99 százalékának...szóval értitek...minimum 15-20 kilót le akarok adni, hogy normális méretekkel rendelkezhessek!
2013. ápr. 5. 12:11
 26/31 anonim ***** válasza:

Ez akkor válik a másik számára zavaróvá, ha e körül forog az életed. A másikat "alázod" meg vele, mert azt a képzetet erősíted, hogy te egy csúnya semmirekellő vagy, és nem is érted, hogy lehet veled. Ezen később ő is el fog gondolkozni, mert ezt sulykolod belé folyamatosan, meg fogja unni.

Az a zavaró, ha egy életmódváltás folyamatosan kihat a kapcsolatra. Nem esztek együtt egy sütit, fagyit, néha egy pizzát vagy nem mentek el étterembe, előbb-utóbb idegesítő.

2013. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nem, mert az éttermes meg az ilyen dolgokra sajnos nem futja nekünk sok pénz, emiatt nem izgulok. Ha meg megyünk éppen vagy családi ünnep van, akkor úgy készülök rá, hogy az nap nem eszek semmit se, s csak akkor eszek amikor maga a "buli" van. S akkor se viszem túlzásba. Persze ő nem tudja, hogy nem ettem előtte, mindig azt mondom, hogy mekkorát zabáltam és hű de tele vagyok még. S akkor megnyugszik.


Előtte nem szidom magam, hogy kövér vagyok, nem mutatok semmit se. Ezeken kívül életvidám vagyok, csak akkor vagyok idegbeteg, ha egyedül vagyok itthon, akkor kiadom a gőzt emiatt, hogy hogy nézek ki. Szóval ő ebből nem érez semmit se.

2013. ápr. 5. 12:23
 28/31 anonim ***** válasza:

A valaszom NEM



50 kg-osan betegnek neznel ki 170 cm-rel.


Egy 8 -10 kg realis lehet testalkattol fuggoen, de a tobb azmar sok.

Baratnom 173 cm es volt egyy idoszak hogy 56 kg volt, bordai szegycsonja kinn volt... Ijeszto volt...


Amugy szerintem 69 kg mal sem vagy husis, persze nem mindegy mennyi az izom belole, mert ugye az izom nehezebb, mint a zsir.

Nem fogyoznod kell, hanem edzeni.


De ezt nem kerdezted...


Nem hagynam el a paromat ha hizna,es ha fogyna sem...

2013. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, nem érez belőle semmit?
2013. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt most a fogyásról van szó, de másik hasonló kérdésben, ahol a hölgy hízott, többen is írták, hogy ők bizony elhagynák és ismerek is olyan párokat, ahol még csak nem is kövér a nő, de a férjük kiköti, hogy ha híznak akár öt kilót is, elhagyják őket. A soványság kevesebbeket zavar, mint a kövérség, ezért született itt több pozitív válasz, mint a ducis kérdésben. Viszont vannak, akiket tényleg a soványság zavar és elveszíthetik a szexuális érdeklődésüket miatta. Ami már komolyabb probléma, mint pár kiló.

Bárcsak azt mondhatnám, hogy semmi ilyesmi nem fog történni nálatok, de ha reálisan gondolkozok, nem ismerem a férjed, semmi garancia nincs rá.

Én nem tudnám elképzelni, hogy a páromat pár kiló változás miatt elhagyjam, vagy ne tetsszen annyira, de sajnos vannak ilyen emberek is.

2013. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!