Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnál a feleségedtől, ha...

Elválnál a feleségedtől, ha 10 kilót lefogyna úgy, hogy nagyon látványos fogyásról lenne szó? (Többi lent leírva! )

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy elhagynátok-e vagy elhidegülnétek-e a feleségetektől, ha ő 10 kilót lefogyna egy átlag alkatból. Mondjuk a BMI normálból ami husis, egy vékony alkat (atlétikus alkat) lenne? S hiába tudnátok meggyőzni, hogy ti pont így és nem egy dekával kevesebbel (se) szeretitek és nem akarjátok, hogy fogyjon, mert így ismertétek meg és így vonzó, s szinte h.lyét kaptok a sovány nőktől?


Ti mit tennétek ebben az esetben?



2013. ápr. 5. 08:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha így érzi jól magát, akkor elfogadnám. Ha szeretek valakit, akkor nem az a 10 kg +;- fog számítani.
2013. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy válnék el. Még a kérdés is infantilis. Ha ő úgy érzi jól magát a bőrében, akkor ezt teljes mértékben elfogadnám. Gondolom itt nem beteges fogyásról, hamis énképről van szó, mert akkor más a helyzet. Bár akkor sem válnék, hanem segítenék.
2013. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem hagynám el és nem válnék el. Az én párom pl hízott az évek alatt, de eszem ágába sem jutott csak azért elhagyni, mert nem abban a súlyban van, mint a megismerkedésünkkor. Ki kell deríteni, hogy miért csinálja, beszélni kell vele és nem megfutamodni az első adandó alkalommal.
2013. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Most azért gondolj be, ő szándékosan fogyott le, de mi lenne, ha ez betegség miatt következne be. Én már voltam ilyen helyzetben. Jól is nézne ki, ha ez miatt mindenki felrúgná a házasságát.
2013. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Bence_ ***** válasza:
96%

Nem.

Hajszín változás is váló ok?

2013. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyiért elválsz tőle, akkor már előre sajnálom a gyerekeiteket. Amúgy nem gondoltál arra, hogy esetleg valami betegsége van, amiben segíteni kel neki?
2013. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak a teste fontos,meg sem házasodnék.
2013. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

A többi választ nem olvastam el...

Én is rengeteget fogytam,75 voltam a 165 centimhez.

nem voltam kövér,inkább husis eloszlott szépen. most vagyok 60. és UGYANÚGY SZERET.. aki ezért elválik az irtó egy r*hadék lehet.. ha valakit szeretsz akkor mindenhogy szeretsz,kövéren,vékonyan...

2013. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem tetszene, akkor igen. A sok valaszado elfelejti, hogy a partner külsejét IS szeretni kell. Ha nem tartja valaki vonzónak a másikat, nem fog közeledni hozza, nem lesz ölelés, szex, semmi....
2013. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Hát ennyi miatt nem. De azt meg tudom érteni, ha valaki esetleg egy ilyen miatt elveszti a szexuális érdeklődését. Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti, csak vannak férfiak/nők akik bizonyos testalkatokra nem reagálnak jól szexuálisan és nyilván ezt nem szívesen olvassák a szeretett személy képébe, ugyan úgy ahogy pl 40 kiló plusszal sem feltétlen vonzó valaki a másik számára. Ez egy természetes reakció. Viszont a szexuális problémák már okozhatják egy kapcsolat felbomlását, szóval igyekezzetek megbeszélni ezt a problémát. Ha nem egészségügyi oka volt a fogyásnak, akkor valószínűleg a feleségednek ez tetszik újabban. Viszont ha Ő IS szeret téged, akkor megpróbál kompromisszumot kötni, és adott esetben visszaszed pl 5 kilót. Egy kapcsolatban két ember van, és ugyan úgy ahogy önzőség egyből lelépni ha valami éppen nem tetszik a másikban, ugyan úgy önzőség kijelenteni, hogy már pedig nekem ez tetszik és nem hízok/fogyok. Pont.
2013. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!