Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnál a feleségedtől, ha...

Elválnál a feleségedtől, ha 10 kilót lefogyna úgy, hogy nagyon látványos fogyásról lenne szó? (Többi lent leírva! )

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy elhagynátok-e vagy elhidegülnétek-e a feleségetektől, ha ő 10 kilót lefogyna egy átlag alkatból. Mondjuk a BMI normálból ami husis, egy vékony alkat (atlétikus alkat) lenne? S hiába tudnátok meggyőzni, hogy ti pont így és nem egy dekával kevesebbel (se) szeretitek és nem akarjátok, hogy fogyjon, mert így ismertétek meg és így vonzó, s szinte h.lyét kaptok a sovány nőktől?


Ti mit tennétek ebben az esetben?



2013. ápr. 5. 08:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Az ember(lánya) mindig törekszik arra, hogy jobb-okosabb-szebb legyen. És ezzel nincs is semmi baj, amíg ésszerű és egészséges módon csinálja.

Én pl. 50 kiló voltam, amikor megismerkedtünk (már majdnem kórosan vékony), majd 3-4 év alatt lettem hirtelen 80-85 kiló, most meg vagyok 65 kg. Kicsi még így is van rajtam, de még le akarok faragni 5 kilót. Így sem vagyok nagyon kövér, de mint írtam fent.... :)


Ha meg megtudnám, hogy a férjem fejében a válás gondolata megfordult egy ilyen dolog miatt, akkor én hagynám ott egy perc alatt.

És a férjem szeret engem akkor is ha vékony vagyok és akkor is ha kövér. Akkor is ha beteg vagyok. Akkor is ha hisztis vagyok, akkor is ha vidám vagyok. Akkor is, ha 2 munkahelyem dolgozom és akkor is ha nincs munkám. És akkor is, ha hajat festek. XD

2013. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes ha a kérdés úgy hangzana hogy elválnátok e a feleségetektől ha 10 kg-ot hízott,a válaszok többsége az lenne hogy hagy el ha nem fogy le... stb. Akkor ez fordítva miért nem így van? :)
2013. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%
A nők megint alkalmazzák a kettős mércét! Ha a nő változik, az nem baj, de ha a férfi nem marad olyan mint az ismerkedéskor, akkor az szakító ok, sőt, avval kezdik a fórumon is, hogy "hagyd el", "nem ér annyit"
2013. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne ezért elválni???

Ne haragudj, de nem értelek...

2013. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
98%

Az én feleségem 20 kilót hízott, de nekem így is nagyon tetszik.. Most fogyókúrázik, leadott már 8 kilót, és így is tetszik. Nem az számít hogy hány kiló, hanem az hogy ő mint nő mennyire érzi boldognak magát a bőrében. Ha túlsúlyosan érzi hogy boldog, akkor szép nő. A csontsoványan akkor is az.. A lelki egyensúly sokkal fontosabb mint az hogy 10-20 kilót hízott vagy fogyott.

32/F

2013. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
Ahh,megint te...áruld már el,hogy miért mérvadó,hogy itt a nagytöbbség mit mond! Egyik sem a férjed! :-) már az előző kérdésedben is kaptál elég választ erre,vagy nem?
2013. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
16-Ment a zöldkéz Neked:) Sok boldogságot:)
2013. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
Én hiszem, és szerencsére a párom is, hogy a test az csak egy dolog, évente, tízévente, korszakonként változik. Ha valakit szeretsz, nem a testét szereted. Ha valaki 10 kg mínusztól vagy plusztól akár, el tud hidegülni a társától, az csak húst látott, semmi mást. Én sajnálom az ilyen kapcsolatokat, éltem is egyben, el is váltunk. A mostani párom más, szeretett 10kg plusszal és most is szeret, hogy lefogytam, most babát várok, hízni fogok, de nem félek semmitől. A mi kapcsolatunk mélyebb alapokon nyugszik, mint néhány kiló. Ha a tiéd nem, ne húzd az időt. Keresd meg azt, akinek nem csak a teste kell!
2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Itt most sajnos arról van szó, hogy átvertem a páromat, mert a megismerkedésünktől a mai napjainkig sajnos kövér vagyok (170/69) s én előtte szép voltam és vékony. Ő ezt most nem érti, nem akarja hogy lefogyjak, de én meg így rosszul érzem magam és minimum 58 kilóra vissza akarok állni, nem többre. A párom viszont szó szerint h.lyét kap a vékony nőktől mert szerinte szúrnak a csontjai. Szerintem meg 58 kilósan még bőven nem szúrnak a csontjaim, kb 40 kilósan szúrnának már.
2013. ápr. 5. 11:45
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan, hogy ha meghizna elhagynam, vagy ha befestene a hajat, vagy akarmi mas.

Altalaban a masiknak nem csak a kulso ertekeit szeretjuk, nem mondom, hogy egyaltalan nem szamit. De akivel osszehazasodok azt szeretem, nem csak tetszik...

Nem hazasodnek olyannnal osssze, aki a testeben torteno valtozas miatt csak ugy ott tudnek hagyni.

2013. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!