Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nő egyáltalán?

Normális ez a nő egyáltalán?

Figyelt kérdés

elegem van anyámból, 17 éves vagyok soha nem enged a barátnőimmel sehova, azt akarja hogy mindig csak a házi munkával és a tanulással legyek elfoglalva, ha elmegyek itthonról aztmondom neki mindjárt jövök már vágja a pofákat és nemigen szól hozzám

tetszik egy fiú is találkoztam vele mikor anya nem tudott róla, az se tetszett neki ! ennek akkor mi tetszik ?



2013. ápr. 4. 20:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha már volt pofád kiírni a kérdést, akkor legyél oly szíves és mondd meg, hogy mi miért vagyunk rosszak, ahelyett, hogy lepontoznál. :) Ezek szerint még jellemtelen is vagy?
2013. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Igen, észrevettem, lepontoz minket rendesen, mert nem neki adunk igazat! Biztos ez a bosszúja :))

Kérdező, csak anyukádat sajnálom, jobb gyereket érdemelne mint te!!!

Pontozz le nyugodtan, nem érdekel :))

2013. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
ne aggódj, a válaszolók nagy része ilyen kretén, amit itt látsz. Anyád túlfélt, ami igen kellemetlen, és idegesítő lehet. Kitartás.
2013. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A kretén az a törpenövésű ember, aki szellemileg is visszamaradott.... De mindenki magából indul ki.
2013. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kretén? Sértegetett téged valaki, hogy lekreténezel itt mindenkit? Szerintem meg az a kretén(ha már sértegetünk), aki képes így beszélni a saját anyjáról, meg az a kretén, aki szerint ez érthető. De a képét már nem dugja ide. Mindenki elküldte a búsba, biztos ég az arca rendesen...
2013. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsak kretén, hanem "a nagy tuti megmondó" is itt nagyon sok ember. De tudnak ennél még többet is. :D
2013. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
azért nem dugja ide a képét, mert alighanem rájött, hogy felesleges itt kérdést kiírni, mert egyből jönnek azok akik "elküldik" a búsba, érdemben senki nem válaszol, csak osztják. Minek írjon? Hogy még többen jöjjenek kötözködni vele? Milyen fura hogy nem kíváncsi rá, nem is értem.
2013. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Te meg a gyakorikérdések hőse vagy, aki megmenti az ártatlan, anyagyűlölő tiniket az őszinte és kegyetlen emberektől! Akkor adj neki tanácsot, mit csináljon a szörnyű anyjával, aki aggódik érte. Hajrá!
2013. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Érdemben senki nem válaszol? Inkább mi várjuk a válaszokat az első oldalon feltett kérdésekre.
2013. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

17:28-as.

Ilyen beszólással te sem lehetsz valami értelmes.Senki nem sérteget te meg lekreténezel mindenkit?Túlfélti az anyja?Még jó hogy túlfélti elvégre fiatal és az ő kislánya.A tanuláson járjon az esze ne a fiúkon.Lehet hogy barátnőkkel menne de tudjuk mi hogy a barátnői milyenek?Lehet hogy pont a rosszba akarják belevinni.R*banc rendszámot (derék környékén lévő tetkó) csináltatni piercinget a köldökbe meg a nyelvbe.Be a diszkóba ahol leitatják,megfarkalja valaki aztán 2 hónap múlva jön az hogy "Anya valamit el kell mondanom...Terhes vagyok"stb..Aztán szegény anyuka gondolkodik hogy vajon mit rontott el.Gondolom te is olyan lehetsz mint a kérdező, ehhez csak gratulálni tudok.De mit vitatkozzunk.Egyszer ti is belátjátok mindezt amit itt írogatunk,aztán rájössz hogy hoppá ez nem is volt annyira hülyeség.

Ja és ajánlanám az értelmező kéziszótárt vagy a 8-adikos apáczai bioszkönyvet.Mert a kretén szó fogalmával nem vagy igazán tisztában.Bár gondolom hogy aki utánad 2-vel válaszolt ezt már tisztázta :)

2013. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!