Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég mostmár! (? )

Elég mostmár! (? )

Figyelt kérdés
Ezt nem hiszem el! Apám anyám után nyomoz, anyám apám után. Hallom hogy mikor anya beszélget valakivel telefonon mindig arról beszélnek hogy most mi legyen mer ő olyan meg amolyan idézeteket írt ki meg az meg ez stb. Apa szerintem rájöhetett valamire mostanában elég furán viselkedik anyával, anya meg csak vágja a pofákat aztán mindig kibeszélik telefonban persze előttünk szent a béke, mintha mi se történt volna ez most már rohadtul idegesít! Anya, apa ha magatokra ismertek szégyelljétek el magatokat! Már annyira unom nem akarom ezt hallgatni most mit csináljak?!
2013. ápr. 3. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne ültetni őket,talán egymással beszéljék meg a problémáikat.
2013. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
sajnálom,kérlek beszéljük meg!amúgy hogy merted ezt ide írni?
2013. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces vagy második...
2013. ápr. 3. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell menni hozzájuk, és elmondani, hogy mi van, beszéljék meg egymással.
2013. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
viccet félretéve.amyum és apum is így kezdte,most el vannak vállva.és én is ide-oda utazok az ünnepek között.próbáld leültetni őket beszélgetni!
2013. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kiváncsi lennék, hogy hány évesek a szülők. Mert az biztos, hogy a gyerekük sokkal érettebb mint ők maguk.

Szerintem el kell mondanod mind a kettőnek, hogy tudsz erről arról, hallod őket, és zavar, érzed, hogy baj van csak rossz, hogy senki nem közöl semmit. Először talán külön külön kellene velük beszélned. Viszont ha nem teszed, csak hallgatsz akkor semmi nem fog változni.

2013. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!