Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyunak? Vagy ez...

Elmondjam anyunak? Vagy ez nem fontos?

Figyelt kérdés
A hasam jobb oldalán ha fekszek (valahol alul) néha előjön egy elég nagy dudor, de pár másodpercig tart aztán eltűnik. Elmondjam anyunak? Nem szeretnék orvoshoz menni? Vagy ez normális? mindenkinek ott van? 15/L
2013. ápr. 3. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


A dudor akár sérv is lehet. Nyugodtan mondd el anyukádnak és majd megnézetitek egy orvossal.

2013. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. ápr. 3. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony,sérv gyanús.
2013. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 minimano07 válasza:
Ha már ide leírtad, te is furcsának találod hogy ott van. Ne szégyelld! Szólj anyudnak, ne hogy nagyobb probléma alakuljon ki. Mielőbbi Gyógyulást ! :)
2013. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Czinkapanna válasza:
Szia nekem is volt ilyen dudorom mindenig mensim előtt pár napig elő elő jött de nekem ez inkább ilyen nyirok csomó lehetett nem voltam orvosnál de a petefészkemnél jött elő jobb oldalon és ez mindig így előjött 3gyermekem van mostanában ez megszünt vmiért:)))De azért ezt anyukádnak mond el mindenképpen:)
2013. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!