Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éljek? Miért kéne?

Miért éljek? Miért kéne?

Figyelt kérdés

Eddig úgymond a munkámért éltem, de most úgy néz ki ki fognak rúgni.

Ezt az állást nagyon nehezen találtam és nagy szerencsém, hogy összejött. (nincsenek kapcsolataim, mondhatni egy van és annak révén jött össze)

Előtte több mint 1 évig nem vettek fel sehová.


Párkapcsolatom sincs. Ez esetben bármennyit is próbálkozhatok, mindig pofára esés a vége.


Ha kirúgnak miért éljek? Valószínűleg megint nem vesznek fel sehová.

Én meg nem akarok emberileg teljesen csődtömeg lenni!


2013. ápr. 2. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Nos, aki hülye haljon meg. Ott a családod. Ha így állsz hozzá, hogy nem akarsz párt, nem is lesz soha.

A munkáért amu. sem érdemes élni, vicc, mazoista állat.

2013. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Olvasd el George Orwell A fikusz és az Antikrisztus című könyvet!
2013. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

mindegy.


azért köszi.

2013. ápr. 2. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom,h azért mert szép az élet,de meghalni nem kéne. Próbálj meg barátokat szerezni,ismerkedni..gondolkodj el ,h miért nem működtek a kapcsolataid, és változtass azon. Nehéz az élet,de soha nem szabad feladni!

Hidd el nekem sem könnyű, nem okoskodásképpen mondom.

2013. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg te vagy egy mazoista állat kedves elsö kommentelo!

Neked meg fel a fejjel tanuld meg becsülni az apró dolgokat is nem lehet így gondolkozi ahogy most teszed.értékeld át a dolgaid tegyél érte hogy jobb legyen.hidd el vannak nálad rosszabb helyzetben is más emberek.

Nekem is pokoli gyerekkorom volt most egy fokkal jobb a helyzet de én hiszem hogy menni kell elöre és hinni addan hogy minden sikerülni fog.

Sok sikert!!!

2013. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem szabad feladni?
2013. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Üdv! Hány éves vagy? Gondolom, férfi. Tudnék pár tanácsot adni, hogy hogyan érhetnéd el a boldogságot, persze ehhez a te tettvágyadra is szükség lesz. Nem áltatlak, senki sem oldja meg helyetted. Jó lenne tudni, hogy milyen szakmában dolgozol, hogyan nőttél fel, stb.
2013. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi köze a munkának az élet értelméhez?
2013. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért ne adjuk fel??
2013. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne adjuk fel? Hát márcsak a szeretteink miatt sem!! Gyerekek,család..attól,h "húú nem bírom..megölöm magam.."mitől lenne jobb? Azért születtünk,h éljünk, mégha nehéz is..de mindent meg lehet oldani.
2013. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!