Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem?

Miért ilyen bunkók velem?

Figyelt kérdés
Szóltam, hogy a lenti msn-verzióval rengeteg vírust be lehet szedni, erre elkezdett velem üvöltözni anyám, hogy ő töltötte le és az úgy jólvan. 5 percre rá szólt, hogy akkor töltsek le másikat. Letöltöttem, de túl régi volt, kért hozzá valami telepítőt, amit leszedtem, és még így se volt jó. Mondtam, hogy töltsétek akkor vissza, nekem tök mindegy, majd megint én lettem leb*szva, hogy mennyire kedves vagyok...
2009. szept. 20. 12:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ahhoz nincs jogod, hogy ide írj, hanem ahhoz, hogy másokat pocskondiázz, és szidj. Mert lelehet írni egy hozzászólást anélkül is, hogy teleírod otromba szavakkal, és közben degradálod a másikat.
2009. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak te pocskondiáztál engem.

És nem pocskondiázok senkit, de aki az utcán pénzért dug, az qrva. Pl. és egyéb esetek. és köszönöm, hogy megengeded hogy ide irhassak,miközben és 16 éves korom óta gyakorlatilag felnőtt vagyok, mosok főzök, háztartást vezetek, veled szemben,akinek más dolga sincs mit itt "pötyögni". és amúgy te voltál aki itt most belémkötött, hogy majd összexarod magad meg hogy milyen szánalmas vagyok. Úgyhogy nagyon köszönöm neked, te aki semmit nem tudsz rólam, hogy eztcsináltad ma itt délután, és csupa hasonló jókat kívánok neked, hogy igazságtalanul névtelenl ismeretlenül cseszegessnek és belemásszanak a lelkivilágodba, mert tudod nekem is van olyan. Lehet neked erre sincs gondod. Máskor mielött másoknak beszólsz,mint itt nekem, gondolkodj el.

Akiknek én szerinted "beszólok" kérdezőknek, konkrét dolgokat írnak le. Ellenben te a hozzászólásaimon kívűl semmit nem tudsz rólam. Sosem hagytam hogy férfiak pl alázzanak, másként nevelkedtem, bennem van tartás és ezt sem azért mondom, amit te szintén írtál, hogy mindenkinél tapasztaltabb vagyok és mindent jobban tudok, hanem mert meg kellett tanulnom. Vannak nálam tapasztaltabbak és sokkal sokkal okosabbak is, de azok nem írnak be egy beszólást: hogy itt van 27/n és milyen okos,mindjárt összexarom magam..... úgyhogy javaslom, hogy gondolkodj el mélyen. Én nem azért vagyok itt hogy veled kötekedjek, hanem hogy véleményt mondjak, és van akinek azzal segítek mikor "pofon vágom", nem mindenkinek simisimi nyitja fel a szemét. De ez az én dolgom. Neked meg ha nem tetszik az a tied.

A nem tetsző vélemény nem pocskondia, amit te csináltál itt velem az bőségesen az volt. leszánalmasoztál, lenéztél(learanyomoztál) kioktattál nekem mit kéne tennem, mivel kéne foglalkoznom, a pasimmal milyen lehetek, közben neked más dolgod sincs bakker csak tanulni és iskolába járni. Én ennyi idősen már rég melóztam, és eltartottam magam plusz nagyszüleimnek segítettem. nem pedig otthon "pötyögtem" meló nélkül és anyuci apuci vagy akárki fizette a tanulásomat.

Ami nem baj ha neked igen, nem vagyok irigy, de mielött lealáznál másokat és belemásznál az érzéseikbe, máskor gondolkodj el.

27/N

2009. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

27/n:

Rád férne már egy alapos "szexuális kezelés" mert úgy látom nem vagy bejáratva. Tudod az élet kib@szott igazságtalan, de ez ellen nem tudsz mit tenni. Te már elkurt@d. Az ide irkálgatók 75%-a leszarja, hogy milyen nyomorúságos életed volt. Nem a múltba tekintünk, hanem a jövő felé kacsingatunk. Amíg 12 órás műszakban dolgozol valahol, addig az általad kritizált kis ribi, apuci pénzén elvégzi a jogi egyetemet, és valahol addig fog szopni (szó szerint) amíg vezető pozícióba nem "repíti" általad csak szánalmasnak titulált életútját. Nem az számít, hogy mit csináltál a múltban, hanem az, hogy mit fogsz csinálni a jövőben......

2009. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szállj már le Róla és nézz magadba! Sok mindenben igazad van, de Neki is. Való igaz, hogy semmire sem jogosítja fel az sem, ha akár ezerszer többet élt már meg, mint Te. De Téged sem jogosít fel semmi arra, hogy ne tartsd mindezt tiszteletben. Mi alapján ítélsz meg valakit, otthonról a kényelemből, eltartva, miközben az egyetlen dolog amivel foglalkoznod kéne, hogy elvégezd a sulid? Más dolgozik, nem keveset, eltartja magát, kézben tartja a háztartást, és esetleg másról is gondoskodik. Van fogalmad róla ez mit jelent? Nincs. Majd ha megéled. De Te mit teszel? Elítéled. Sok jogos dolgot írtál, de tanulj tiszteletet! Hogy kit érdekel mindaz miken ment át? És az kit érdekel, hogy Te mit gondolsz 27/N-ről? Mégis szintúgy olvashatja mindenki a Te lenéző, gyerekes osztogatásodat éppúgy, mint az Ő lehordásait mások felé. Mégis mi alapján vontad hát le, hogy különb vagy?
2009. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nyomorúságos az életem, boldog vagyok. Van mindennap miért felkelnem, és örülök, hogy nagyapámról gondoskodhatok. Nekem ez nem teher, mint a 12 órás műszak sem. És a szexuális életem is rendben van köszönöm, nem úgy mint azoknak akik feszt az én szexuális életemmel vannak elfoglalva, mint a "kedves" 22 éves, otthon ülő csaj.meg a másik válaszoló

Csak tudod egy ilyen ember aki nem a kisujját sem kellet még mozdítania semmiért ne becsméreljen engem, hogy én mire érjek rá, miért nem ezzel vagy azzal foglalkozom, miért nem a pasimmal és a háztartással.

Egy ilyen mondja azt nekem hogy: "innen látszik,hogy sokkal érettebb vagyok nálad" :D majd leírja, hogy semmi dolga, se melója, se családja, csak tanulni. Akit a szülei tartanak el 22 évesen, tőlük kér pénzt bulizni meg ruhát venni. Az anyja meg minden nap elé rakja a kaját, meg kimos rá... És akkor ő érettebb nálam? :D ez tényleg vicc..És már bocs, de egy ilyen engem ne becsméreljen.

Saját lóvéból fizettem ki a tanulmányaimat, én is élősködhettem volna mondjuk anyámon...csak tudod a tartás amiről beszéltem. És akkor itt ismeretlenül beszólogat nekem..."megjött 27/n és mindjárt összexarommagam " de érted pont ő, aki here-verézik otthon :D és akinek pasija nincs az osztogat nekem szexuális tanácsokat?

Nézzetek magatokba. meg inkább magatokkal foglalkozzatok.

"kisanyám, meg szánalmas (ezt kb 20x-or irta le egy kommentjében), meg üres frázisokban fecsegek...ja és ő mindjárt meg is állapította, hogy én nem tűrk meg nőt a pasimmal egy légtérben :D na ez a nem semmi :)

Ő meg otthon ül, anyu kimos rá megfőz rá, fizetik a rezsit, fizetik neki a netet, hogy ő tudjon itt "pötyögni", ruháztatják....na és akkor most tényleg hagyjuk..és egy ilyen oszt le engem? :D

Ja és nem én voltam aki ha beszólnak neki, akkor eltűnik, igen megint igaz lett amit írtam, mindenki magából indul ki...és igaz a szánalmasra is( mit ő írt rám jelzőként), olvassátok vissza kommentjeit, hogy ő milyen érett és tapasztalt, és ő most hú de beszól végre nekem, mert kb. ez a legizgalmasabb dolog, ami mostanában vele történik.. A semmire alapoz meg sértő kijelentéseket, mert otthon ülve más dolga sincs, csak itt leosztani az embereket, mert ő maga szerint érettebb...

s igen tudod ezek után kijelenthetem azt, ami te fenn akadtál, hogy nálad érettebb vagyok és tapasztaltabb is, ha tetszik ha nem.

Na és akkor mikor ezeket a nőket kommentelem, még én vagyok a szemét, hogy becsmérlem őket igaz? mert ugye a 22 éves is ezen bukott ki.... aztán leosztott engem a kitartott...nulla élettapasztalattal és nulla önállósággal. Ki is volt aki akkor üres frázisokat fecsegett ?...... kéne neked egy jó nagy tükör!

27/N

2009. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!