Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem?

Miért ilyen bunkók velem?

Figyelt kérdés
Szóltam, hogy a lenti msn-verzióval rengeteg vírust be lehet szedni, erre elkezdett velem üvöltözni anyám, hogy ő töltötte le és az úgy jólvan. 5 percre rá szólt, hogy akkor töltsek le másikat. Letöltöttem, de túl régi volt, kért hozzá valami telepítőt, amit leszedtem, és még így se volt jó. Mondtam, hogy töltsétek akkor vissza, nekem tök mindegy, majd megint én lettem leb*szva, hogy mennyire kedves vagyok...
2009. szept. 20. 12:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

13:16 vok.

nem tudom, hogy ok nélkül szóltak-e rá. De gondolom nem az első vitás eset ez, ha ennyire szarul esik neki és kérdést is kiír. Ezt én így gondolom, magamból kiindulva. Aztán lehet neked van igazad, de itt most arról van szó, hogy a kérdezővel bunkók voltak.

Amúgy meg úgy gondolom, hogy mindenféle piszlicsáré dolgokban kérdéseket tesznek fel emberek, egy kategóriában 30 percen belül ugyanaz a téma, akkor ő miért ne írhatna, ha neki épp most ez a baja?

Lehet, hogy felfújt az egész, na és akkor? miért ne kérhetne tanácsot?

Még mindig jobb mint a 27/l rajongó klub elnöke, aki ideírt egy semmit. Holott azt sem tudja kivagyok, mivagyok.

2009. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

13:42

Nem tudom te milyen kérdésekre érted ezt. Egyrészt, a másik mikor idióta nők vagy pasik írkálnak,( de sajnos legtöbbszőr nők), szeretőt tartok, csalom a pasi, elszámoltatom a pasim, féltékeny vagyok mert elmegy két napra a pasim , összevert a pasim kategóriákra különösen érzékeny vagyok, hülyeségeket nem hagyom szó nélkül, de legalább nem offolok, hanem a kérdésre válaszolok.

Az ha meg nem válaszolok, amire te azt gondolod, hogy én fülemet farkamat behúzva elkotródom a géptől annak két oka van, 1: mert nem foglalkozom idiótákkal, és a sértő megjegyzésekkel, 2: mert néha kinti programokat is csinálok, nem a gép elött ülök egész nap, és mire visszaérek leszarom hogy ki mit írt. Szerencsére elég sok embernek sikerült itt segítenem, főleg egészségügyis kérdésekben, mert abban dolgozom 9 éve.

persze vannak akiknek nem hasznosak a válaszaim. na és?

Te milyen alapon gondolod, hogy én milyen okosnak tartom magam, mikor azt sem tudod ki vagyok és miben vagyok tapasztalt, vagy te nem vagy semmiben csak zavar, hogy esetleg több kategóriában is voltak már tapasztalataim? vagy ez ilyen nagy dolog, hogy valaki nem csak egy dologhoz ért? és ki mondta, hogy nem mondhatom el a véleményem? Te? és szerinted ebben a kérdésben a kérdezőt mennyire érdekli a te problémád felém? Írtál volna privátot, de nem mered magad vállalni, hisz még regisztrálva sem vagy....

Az hogy a pasimmal milyen a kapcsolatom, ahhoz semmiközöd, se az tuti, hogy én nem kötöm őt pórázra, nem számoltatom el, és nem kefélek a főnökömmel sem, és nem kérünk egymástól engedélyeket. És sosem voltam féltékeny típus.

Viszont neked elég sok bajod lehet, ha azon éled ki magad, hogy ismeretlen embereket lefikázz, csak mert számodra nem szimpatikusak a válaszai. Amúgy mindeki magából indul ki, valszeg kisebbségi komplexusaid lehetnek, hogy nagy dobra vered hogy én milyen értelmeseket mondok.

Inkább írj magadról.....

2009. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
13:51 Nem akarok ebbe a butaságba belefolyni, csak egy aprócska észrevétel: Ha valakit ver a férje, azt nem nevezném "hülyeségnek". Hála az égnek, hogy legalább kérdez, ha elhagyni nem meri, és itt megmondják, mit látnak helyesnek. Ha ez alapján dönt úgy, vagy csak kicsit is hozzájárul ahhoz, hogy szedje a holmiját és meneküljön onnan, akkor már megérte.
2009. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

Több témát is nyitottam ez ügyben, hogy ki miért nemlép ilyen és olyan helyzetekben. Amúgy sajnos anyummal is ez volt, szóval ezt sem a semmire magyaráztam.

Amúgy a szóhasználatomra: ha egy nő egy családos férfival kefélget, az számomra egy undormányos qrva... de ezt csak akkor lehet megérteni, mikor már legalább egyszer megcsalták az embert, mert addig nem tudja milyen azon az oldalon állni. És igen sajnos legtöbbször a nők akik nem tudnak parancsolni maguknak. És nagyon sok nő kényszer kapcsolatokban van, csak hogy ne legyen egyedül, azért mert nem tutujgatom őket, hanem megmondom az igazságot, attól még nem vagyok nő ellenes. De legalább a pasik mernek lépni (legtöbbjük ) mikor már tényleg szar egy kapcsolat. A nők ezt évekig képesek húzni.és közben meg játsszák az áldozati bárányt, meg siránkoznak. És mit tettek azért hogy ez ne így legyen.

Gondolom ebből jött a párhuzam, hogy nem tűrök meg egy légtérben nőt a pasimmal...ekkora hülyeséget... amikor az ember csak kitalál dolgokat, de semmi alapja, max.magából indul ki... :)

2009. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

"Mindenki magából indul ki" DE MINDIG MÁSBA JUT EL :)


Amúgy látszik hogy csak igazat írtam, ha szükségét érezted annak hogy kisregény terjedelemben magyarázkodj :)


Ha én úgy érzem hogy nekem van igazam nem állok le magyarázkodni.

És a családon belüli erőszak igenis elég komoly dolog, nem pedig hülyeség...


És bocsáss meg nekem, igen így van, nem tetszenek a válaszaid, mert már kicsit unalmas hogy minden válaszod qrvával vagy faxxal meg hasonló szavakkal kezdődik és végződik. Csak a tehetetlen ember káromkodik. Szánalmas.

2009. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Úgy látszik mégis csak te szavad járása a szánalmas.

Amúgy nem érdekel a primitív fejed, mert nem magyarázkodtam, hanem próbáltam megértetni veled, hogy ne a habokba beszélj üres szavakat.

Amúgy te sem írtál kisebb terjedelemben.

nekem is sok mindenki válasza nem tetszik. Tudod van egy gomb, hogy szerinted nem hasznos ez a válasz ennyi.

De úgy látszi csak igazam van, mert nagyon mély érzéseket váltok ki, hogy csak miattam szétoffolsz egy topikot.

Amúgy innentől nem azért nem fogok neked ide válaszolni, mert megijedtem, vagy fülemet.farkamat behúztam, hanem mert más dolgom van és ráadásul tényleg full idióta is vagy és imádod ha tied az utolsó szó :) és a kedvenc szavad: mert leszarlak :D

Szóval ezentúl azért is odairom, hogy 27/n és ha nem tetszik nem olvasod.

Úgy tűnik beléd is eljuthatna már egy pasi, biztos megnyugodnál. Mondjuk nem csodálom, hogy nem... :)

2009. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%

Aranyom, üres frázisok fröcsögésében NB1-es vagy. És szánalmas vagy, hogy azon éled ki magad hogy pontozgatsz mindenkit az oldalon... látod én ilyesmivel nem foglalkozok...

És hihetetlen mennyivel érettebb vagyok tőled, 5 évvel fiatalabb vagyok de én mégsem érzem magam attól biztonságban, hogy káromkodok össze vissza a világba.

Nem tudom, hogy van időd egy házasságban itt írkálni naphosszat... nem dolgozol semmit? Szomorú hogy fontosabb a gép mint a férjed, a munka, a ház fenntartása.


Én megtehetem, hogy itt pötyögjek... nekem se férjem, se munkám, csak iskolám....


De olyan érdekes hogy az én mondataimat írtad le egy az egyben :) önálló gondolataid nincsenek, mondd?

2009. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
14:04 Ha megcsal a párod nem hiszem, hogy a harmadik félnek kéne elvinnie a balhét. Akkor a TI kapcsolatotokban van a hiba, és a PÁROD az aki félrekefélt. A harmadik fél pedig csak a változó - ha nem Ő, lett volna más, de a problémán nem változtat.
2009. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

12 órás műszakokban dolgozom heti 5 napot.(kivéve hétvége)

Nem házasságban élek hanem kapcsolatban.

A szánalmas szó a kedvenced...

Senkit nem pontoztam le.Legalábbis ebben a kérdésben. Még téged sem.

Keveset tudsz te még...nem a korod miatt.

2009. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

Ja és még, csak hogy kinek mire van ideje, 86 éves nagyapámmal élek kettőnk fizetéséből/nyugdíjából/ a két szintes házat (mamától örüköltük meg, mert engem nagymamám nevelt) én tartom fentt, főzök mosok takarítok, nagyanyámat ágytálaztam évekig és kórházról kórházra jártam vele, közben alkoholista anyámat is próbáltam összesedni kisebb nagyon sikerkkel akit a férje porg alázott nem egyszer.

Úgygondolom, hogy 27 évesen hadd engedjem meg magmnak hogy egy vasárnap délután mikor már két adagot kimostam és reggel megfőztem, hogy ide üljek. Köszönöm.

27/N

2009. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!