Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem?

Miért ilyen bunkók velem?

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam anyának, hogy tök jó táskákat láttam a neten. Nem mondott rá semmit, gondoltam nem hallotta...

Ma újra mondtam, erre bunkón odaszólt, hogy "kit érdekelnek a táskáim, nem jöttem még rá?"

Bezzeg a húgomnak mindent lehet, neki vesznek csokit, chipset, engem meg se kérdeznek, hogy kérek-e valamit. Annyival lerendezik az egész napot, hogy "mi volt a suliban"...


16/L


2011. febr. 17. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

sosem értettem az ilyen szülőket:S

meg kell kérdezzem, hogy nem tettél esetleg valamit a közelmúltban, vagy régen, amivel nagy csalódást okoztál?

esetleg bocsi, de nem vagy tipikus tini? Hiszti, "utálom a szüleimet" időszak, stb..

2011. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Már nem vagyok benne abba a hisztis utálom a szüleimet korszakban..

Nem tettem semmi rosszat..

2011. febr. 17. 15:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk kb ugyanez van csak mi ikrek vagyunk tesómmal ,én arra gondoltam mivel 3 an vagyunk tesók ikertesóm fiu talán ezér csesztetnek engem.Nővérem elköltözött már.Nem tudom mit lehet tenni ellene én lehetőség szerint elköltözök majd. 20/L
2011. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

hát nem tudom, mint írtam az ilyen szülőket sosem értettem:S

esetleg rákérdezhetnél, hogy miért?

Miért van az, hogy a húgodtól megkérdezik mit szeretne, az irántad való érdeklődés pedig annyi, hogy megkérdezik mi volt a suliban?

2011. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nah, tőlem még ezt se kérdezik meg mióta a húgom megszületett :D

18/L

2011. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálam, is csak már pénzben mutatkozik meg, a nem kapok chipset-es dolgon már régen átestem. Amikor van a zsebpénz osztás mindenki ugyanannyit kap, csak nővérewm kér erre-arra, szolira, megy bulizni, kell neki gatya mindig kap, a zsebpénzét mekire meg ilyenekre költi, míg én azt osztom be mindenre egész hónap..:S

18/L

2011. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mióta a nővéremnek megszületett a kisfia ugyanez van nálunk is. Bár nem egy házban él már velünk (pár utcával messzebb költözött a férjével), mégis ez van... bár napi szinten elsétál a kissráccal (2 és fél éves), én meg utálok ilyenkor itthon lenni :S bezárkózom inkább szobámba vagy elmegyek sétálni. A kiskölyök pedig erre még rá is játszik, és nem szólhatok mert én vagyok a rossz... :S szavam sem lehet, és a kisgyerek tudja és ki is használja, meglepően rafinált...tiszta anyja...:S Komolyan félek, hogy mi lesz később... :S
2011. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl drága a táska, mert hát ilyen korban mindig a legtöbbet akarják a tinilányok, és nem sok mindent írtál, úgyhogy lehet hogy nem bennük kellene keresni a hibát!
2011. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem is érdekelte, hogy milyen táska.

Amúgy meg 3000 Ft.

És van sok pénzünk, ez a 3000 Ft semmiség. Biztos, hogy nem ezért mondta..

2011. febr. 17. 16:45
 10/14 tetris ***** válasza:
100%

Talán próbáld meg beleélni magad, hogy milyen lehet anyukádnak.

Ha van pénzetek, gondolom a szülők éjjel-nappal melóznak, agyonnyúzottak, fáradtak. Minden fillérért keservesen megdolgoznak.

Akkor egyszercsak a kisasszony kijelenti, hogy táska....

Biztos megkapod a tasit, de nehogy már az legyen, hogy valamit kitalálsz, erre anyu azonnal veszi a pénztárcáját, és kicsengeti a lóvét. Talán a stílussal sem volt minden rendben. Talán rosszkor hoztad fel a témát, amikor anyád éppen ideges volt valami miatt. Talán van pénz, de az másra kell. Talán van már ezer és egy táskád.

Ok nélkül biztos nem utasított el. Az pedig, hogy idegesen válaszolt, ezen ne csodálkozz már annyira! Nyilván nyűgös, fáradt, ideges, menstruál, ... ezer ok lehet. Ez minden családnál előfordul, hogy időnként idegesen szólnak egymáshoz.

Várj pár napot, és amikor alkalmasnak tűnik a helyzet, akkor előhozakodhatsz megint a témával. De legyél most türelmes!

2011. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!