Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem?

Miért ilyen bunkók velem?

Figyelt kérdés
Szóltam, hogy a lenti msn-verzióval rengeteg vírust be lehet szedni, erre elkezdett velem üvöltözni anyám, hogy ő töltötte le és az úgy jólvan. 5 percre rá szólt, hogy akkor töltsek le másikat. Letöltöttem, de túl régi volt, kért hozzá valami telepítőt, amit leszedtem, és még így se volt jó. Mondtam, hogy töltsétek akkor vissza, nekem tök mindegy, majd megint én lettem leb*szva, hogy mennyire kedves vagyok...
2009. szept. 20. 12:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
És? Akkor mi van? Tudod te hány meg hány családban vannak felesleges ordítozások a semmiért? Anyám ha egy kicsit is feszült azért is ordít ahogy veszem a levegőt. Nem egyedi probléma, ezen nem kell kiakadni.
2009. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Könnyekig hatódtam a történeteden...

Hisztis az egész család veled együtt. Ennyről van szó.

Ilyen bagatel dolgokért többet ne írj ide.

2009. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Túlreagálod. Mit foglalkozol velük? Egymás alá adjátok a lovat..
2009. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne, ha nem cseszegetnétek a kérdzőt, aki tanácsért fordult ide? Ha nem tetszik a kérdés, nem kell válaszolni, ott a kis piros x a jobb felső sarokban.

Kedves Kérdező, ne vedd támadásnak anyukád viselkedését, lehet, hogy egyszerűen csak valami nem úgy jött össze, ahogy tervezte, és rossz kedve volt, azért kiabált veled! Biztos veled is előfordult már, hogy valami olyan történt, aminek nem örültél, és marhára nem volt kedved jópofizni másokkal, mert legszívesebben minden szembejövőt felpofoztál volna. Viszont ha minden apróság után rajtad vezeti le a feszültségét, akkor ülj le vele beszélgetni, mondd el, hogy neked ez rosszul esik!

2009. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

empatikus képességetek nulla. Nekem apámmal pl. évek óta marha rossz a kapcsolatom és álladóan bánt ( nem fizikálisan), néha mikor csúnyán néz is rám, teljesen bedipezek, mert rosszul esik az embernek ha igazságtalanul bántják, mint a kérdezőt.

És baromira nem normális, hogy egy családban ilyen qrva elfogadott az ordítozás meg a veszekedés. Nem a kérdező nem normális, hanem ti. Persze vannak kiborulások meg fessengések, de nem a kölkömön meg a férjemen élem ki a frusztrációm.

Kedves kérdező, próbáld meg sajnos elfogadni, hogy nem egy minta csald vagytok, és a szüleid nem tudják kezelni az élet problémáit intelligens kereteken belül. Te épp ezért legyél más, és akármi történik próbálj meg segíteni ha tudsz, legyél higgadt amennyire bírod, ne kapcsolódj be ezekbe a gusztustalan dolgokba. Legyél te az okosabb.Hátha észreveszik magukat, ki tudja, mindig van remény.

27/N

2009. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Megjött 27/N :D :D :D és MEGINT OKOSAT MONDOTT :D :D :D összexarom magam mostmár.
2009. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Kedves emtaikus válaszolók, nehogymár ilyen drámát csináljuk egy sima családi szócsatából. A kérdező csak pillatanyi haragjában írt szerintem. ez azért nem olyan komoly családi balhé...
2009. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg valami értelmes hozzászólás az idióta vihogásodon kívűl?

amúgy van egy pár 27/n/l meg egyéb variációk....

2009. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

13:16 Honann tudod hogy ok nélkül szólt rá az anyukája?


1. Semmi komoly dolgot nem látok ebben az esetben, de ezt most tegyük félre.


2. Van egy olyan érzésem, hogy nem volt helyén az a hangnem, ahogy Te megjegyezted, hogy rosszat töltöttek le, majd ahogy közölted, hogy Téged nem érdekel (akkor miért szóltál bele?) csinálják (ŐK, nem Te, aki leszedted és elrontottad) vissza.

2009. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Onnan tudom, hogy te vagy az a 27/N, mert minden válaszodban benne vannak a következő szavak: mocskos, undorító, fax, qrva, (és ezeket MINDIG másokra mondod) valamint minden egyes válaszodban hangsúlyozod hogy te milyen okos és élettapasztalt vagy, és mindenki más csak alattad áll.

Mindenkit degradálsz, és próbálsz okosat mondani, de ha beszólnak neked legtöbbször csöndben maradsz... múltkor is írtam már hogy szánalmas vagy, meg még ketten megírták neked hogy te nem vagy normális, érdekes, csöndben maradtál...


Ja, amit még észrevettem, főleg akkor szidod a másikat hogyha az illető nő. Ez minden válaszodból süt. Csak nem értem miért vagy ennyire irigy és féltékeny, az uradnak nem lehet könnyű dolga, gondolom kikaparod minden nőnek a szemét aki csak 1 légtérben mer tartózkodni vele! Dehát ez már legyen a ti egyéni szociális problémátok!

2009. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!