Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is alkalmi dohányos?...

Más párja is alkalmi dohányos? Ti h viselitek?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtünk nem mondta h cigizne. Később mondta h néha rágyújt, régen cigizett és most néha jól esik neki. Nem rendszeresen, nem függő, de ha pl buli van vagy alkoholt ivott szeret elszívni egy-egy szálat. Mielőtt vki ezzel jönne tuti h nem cigizik többet mert van h egy hétig is együtt vagyunk és észre venném. Meg meg is bízom benne.

De engem ez is bosszant, valamiért a cigit olyan gyenge dolognak tartom, menőzésnek, büdösnek drágának és egészségtelennek...vmiért nagyon irritál h rágyújt. Mindig megkérdezi előtte h rágyújthat e és nyilván nem fogom neki megtiltani de tudja h bosszant.

Szerintetek van ebbe beleszólásom? Fogadjam el vagy nyüstöljem? Vagy túlspilázom? Érdekelne a véleményetek

24 évesek vagyunk


2013. ápr. 1. 23:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
érdekes h a piálás meg nem zavar..
2013. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És például a csoki evőket, kávézókat, alkoholt fogyasztókat enm tartod annak? örülj, hogy nem dohányzik rendszeresen és hogy ilyen figyelmes, hogy megkérdezi, hogy nem zavar-e, ha rágyújt. Ennek ellenére Te a képébe hazudsz. (ez egyenes jellemre vall?...)

Amúgy szerintem pont hogy nem gyenge jellem egy vot dohányostól, hogy meg tud állni 2-3 szálnál. hetente.

2013. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Mi mindketten làncdohànyosok voltunk, egyikünk sem dohànyzik màr:)))
2013. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem olvastam a válaszokat, a saját véleményemet leírom. ha megkérdezi, hogy rágyjthat-e, mondd el neki, hogy téged zavar. nem függőség, megtudja állni. az én párom napi 3-4 szál cigit elszív, de azt mondja hogy ha szeretném, leszokna róla...
2013. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Shaddark ***** válasza:

Szokasd át elektromosra, az nem fog zavarni.

Vagy ha rágyútott küldd el mindig fogat mosni, arcot éss kezed, téged nem fog zavarni utána ő meg kevesebbet fog rágyújtani mert macerás...

2013. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A barátodat sajnálom,komolyan.Nehogy már megszabja valaki nekem,hogy egy héten elszívjak pár szál cigit!Konkrétan én sokkal többet szívok,volt pár nem dohányzó partnerem,de egyik se ugatott ebbe bele,mert velem együtt ezt elfogadták.A cigi meg maximum 14évesen számít menőzésnek,nem 24évesen.Keress olyat,aki nem dohányzik.
2013. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nemdohányos létemre is azt mondom,hogy ez az ő dolga.Vagy megszokod,vagy "megszöksz".
2013. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!