Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is alkalmi dohányos?...

Más párja is alkalmi dohányos? Ti h viselitek?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtünk nem mondta h cigizne. Később mondta h néha rágyújt, régen cigizett és most néha jól esik neki. Nem rendszeresen, nem függő, de ha pl buli van vagy alkoholt ivott szeret elszívni egy-egy szálat. Mielőtt vki ezzel jönne tuti h nem cigizik többet mert van h egy hétig is együtt vagyunk és észre venném. Meg meg is bízom benne.

De engem ez is bosszant, valamiért a cigit olyan gyenge dolognak tartom, menőzésnek, büdösnek drágának és egészségtelennek...vmiért nagyon irritál h rágyújt. Mindig megkérdezi előtte h rágyújthat e és nyilván nem fogom neki megtiltani de tudja h bosszant.

Szerintetek van ebbe beleszólásom? Fogadjam el vagy nyüstöljem? Vagy túlspilázom? Érdekelne a véleményetek

24 évesek vagyunk


2013. ápr. 1. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is az vagyok és gyűlölném, ha megpróbálna a párom leszoktatni, mert akkor nem hagynának nekem elég teret. Szerintem te se piszkáld a párod, mert segíteni nem fogsz ezzel, csak felbosszantod tök fölöslegesen.
2013. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem tudom miért bosszant ennyire. heti 2-3 szál csak nem lehet olyan rohadt káros. vagy hát nem tudom. Ami engem igazán bosszant h azt érzem h a cigi csak arra való h beolvadjunk a tömegbe meg menjünk a falkával
2013. ápr. 1. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, mintha én tettem volna ki ezt a kérdést! a koron kívül minden más stimmel!

egyébként engem is zavar, bosszant, de most mit csináljak vele?

21/l

2013. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és te h viselkedsz? Mert gondolom nincs sok értelme csesztetni...de mégsem bírok magammal
2013. ápr. 1. 23:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem a volt barátom cigizett meg ivott.. konkrétan nem zavart, leszartam... aztán most egy olyan párom van aki nem iszik és nem dohányzik. És ez engem is megváltoztatott viselkedésbe. Látni sem akarok cigit, meg alkoholt. Hát esetleg megemlítheted neki, de nem fogsz sokra menni vele szerintem.... :/
2013. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem cigizem, Párom is csak nagyon ritkán gyújt rá. Eddig ki nem állhattam ha valaki mellettem füstölgött, de most nem zavar...sőt! Van valami szexi abban,ahogyan cigizik...:)


22/N

2013. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én voltam alkalmi dohányos (nő vagyok). Sőt tulajdonképpen évekig csak kocadohányos voltam. Rászokva sosem voltam.


Amikor volt egy cigiellenes párom, nem volt mondjuk egy túl hosszú kapcsolat, ráadásul távkapcsolat volt, akkor még az addigi (nem túl sok) cigifogyasztást is minimálisra redukáltam, és az exem jelenlétében sosem gyújtottam rá. Viszont a barátnőmmel pl. azért rá-rágyújtottam időnként.


Hát, erre mondjuk nem vagyok büszke, de sutyiban csináltam, a párom nem is tudott róla. Ezt könnyen lehetett kivitelezni, mert mondom, távkapcsolat volt.


Aztán vége is lett a dolognak (már a kapcsolatnak), utána kicsit megint többet kocadohányoztam, de néha hetekig megvoltam nélküle.


Volt még egy rövid "kapcsolatom", ismerkedésnek nevezném inkább, ott már megmondtam a pasinak, hogy néha rágyújtok, de mivel tudom, hogy őt ez zavarja, a jelenlétében soha nem fogok. Így is történt. Egyszer viszont megérezte rajtam a cigiszagot, és nagyon kiakadt.


Ennek is hamar vége lett (lehet, hogy a cigi is közrejátszott, mondjuk azért a pasiért nem is kár, mert sok egyéb össze nem illés is volt, de ez más téma.)


Aztán az utóbbi időben jöttem rá, hogy ennek semmi értelme sincs, mármint az ún. kocadohányzásnak, ezért néhány hónapja végérvényesen abbahagytam. Nem is hiányzik egyáltalán.


Kérdező! Megértem, hogy bosszant, de szerintem sok mindent nem tudsz csinálni. Ha b*szogatod ezzel, csak rosszabb lesz. Amúgy ezek szerint a párod rá szokott gyújtani a te jelenlétedben? Nem hinném amúgy, hogy "menőzésből" csinálja, van, hogy tényleg jólesik csak úgy.


Előbb-utóbb rá fog jönni sztem ő is, hogy ennek a "néha rágyújtok" dolognak semmi értelme. Vagy cigizzen "rendesen" (hát ennek sincs persz értelme), vagy inkább hagyja abba teljesen. Reméljük, hogy az utóbbi lesz.

2013. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 szál cigarettát igazán lehet tolerálni, utána fogat mos, vagy elrág egy rágót, alaposan megmossa a kezét, és máris nem annyira zavaró a szag.
2013. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

tudom h nem menőzésből csinálja amúgy. Csak akkor dohányzik ha iszik. Hétvégén barátokkal, kimennek az erkélyre, jól esik neki elszívni egy szálat meg így kis sem marad a társaságból. Van h ketten vagyunk otthon és iszogatunk olyankor is néha mondja h kimenne elszívni egy szálat.

Én valamiért a dohányosokat gyenge jellemnek tartom az a baj

2013. ápr. 2. 10:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

a menőzésről meg ennyit: az én menő társaságomban MINDENKI cigizett, RAJTAM KÍVÜL. mégis ebbe a menő társaságba tartoztam :) nem hazudok, egyszer-kétszer kipróbáltam, hogy mégis mire jó ez a bűzrudacska, de ennyi is volt. nem fogott meg.

arra meg egyenesen büszke vagyok, hogy cigi nélkül is menő voltam (egy cigis társaságban IS) :D

2013. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!