Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek rákérdezni anyánál....

Nem merek rákérdezni anyánál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megszeretnék tanulni gitározni, ki is néztem egy gitárt. Az a baj,hogy nem merem megkérdezni anyától mert tudom,hogy mit fog reagálni.Az unokatesóm is kért egy hangszert húsvétra,de mondta,hogy mekkora hülyeségnek tartja és,hogy úgy se fog rajta megtanulni.Pénzem van rá és indokokat is gyűjtöttem,hogy miért lenne nekem jó. De mégsem merem feltenni...Már hónapok óta szeretném,de nem merem feltenni...Félek,hogy nemet mondd...Hogyan kérdezzem meg?Miért vagyok ennyire gyáva? Tuti,hogy azt mondja,hogy úgy se sikerül...Ha meg el kezdek hisztizni akkor meg leordítja a fejemet...Segítsetek!

13/L



2013. márc. 31. 21:22
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Előző Igazad van ,de netről leszedett akkordokal nem lehet meg tanulni. Persze valameddig el lehet jutni videóval könyvel csak hogy a gép vagy a könyv nem szólrád hogy szarul csinálod. És nem is mondja el hogy mit. Keress tanárt!
2013. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Tudom..és ezért fogok én is tanárhoz menni,de addig azért otthon is tanulom/gyakorlom őket.:)Tanár nélkül nem tudnák tuti rendesen megtanulni gitározni..
2013. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat! :)
2013. ápr. 2. 12:57
 24/25 anonim válasza:

Pontosan ugyanez volt velem is xD

,,Minek neked gitár? Nem is tudsz gitározni!" Ez a mondat volt az első, amin azóta is röhögök :D

Aztán csak rávettem őket és én is netről tanulok már 4 hónapja és nem tudnám megunni.:D

Sok sikert! :)

2013. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Főleg az utolsónak! :)))
2013. ápr. 3. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!