Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek rákérdezni anyánál....

Nem merek rákérdezni anyánál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megszeretnék tanulni gitározni, ki is néztem egy gitárt. Az a baj,hogy nem merem megkérdezni anyától mert tudom,hogy mit fog reagálni.Az unokatesóm is kért egy hangszert húsvétra,de mondta,hogy mekkora hülyeségnek tartja és,hogy úgy se fog rajta megtanulni.Pénzem van rá és indokokat is gyűjtöttem,hogy miért lenne nekem jó. De mégsem merem feltenni...Már hónapok óta szeretném,de nem merem feltenni...Félek,hogy nemet mondd...Hogyan kérdezzem meg?Miért vagyok ennyire gyáva? Tuti,hogy azt mondja,hogy úgy se sikerül...Ha meg el kezdek hisztizni akkor meg leordítja a fejemet...Segítsetek!

13/L



2013. márc. 31. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Vedd meg. Aztán már nem tud mit csinálni.
2013. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De akkor nagyon összevesznénk...:S
2013. márc. 31. 21:26
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy összevesztek! De ha meghallja, hogy játszol /jó, nem egyből leszel profi, de akkor is hallja, hogy igyekszel/, csak megtetszik neki :)
2013. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Végülis..:D
2013. márc. 31. 21:32
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszii a választ!
2013. márc. 31. 21:33
 6/25 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha a gyerekem meg szeretne majd tanulni valamilyen hangszeren játszani, mert fejleszti az agyat és megmozgatja az agytekervényeidet. Mond meg anyukádnak hogy jobban fogsz tanulni ezáltal! :)
2013. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad... kösz :D


amúgy ha megveszed a gitárt, utána már veszekedhet, úgysem viszed vissza :))

2013. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A veszekedés elkerülésére egy jó módszer: írj neki egy nagyon szívhez szoló levelet, miért szeretnéd, stb... Írd bele azt is, hogy ha megis igaza lesz akkor jogosan ordíthatja majd le a fejedet, de engedje meg, hogy kipróbáld magad. Nálam ez mindig bevált! Ha így se engedi meg akkor tényleg vedd meg a tudta nélkül, de egy próbát megér :)
2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
és ha először apukádat kérdezed meg?
2013. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon dicséretes, hogy 13 évesen ilyen dolgokat szeretnél, és erre akarod költeni a pénzedet. Én a szüleid helyében nagyon büszke lennék rád. :)

Nem értem, anyukádnak mi baja lenne ezzel, de, ha ráadásul még érveid is vannak, állj ki magadért, és ne hagyd, hogy lebeszéljen róla, mert ez nagyon jó dolog! :)

2013. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!