Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem találom...

Zsofa99 kérdése:

Mit csináljak ha nem találom a helyem a családban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A családommal nem olyan rég költöztünk el és. Mint mindig nem érzem otthon magam! A szüleim mintha teljesen megváltoztak volna! Mindenki ideges és érzékeny!Lehet hogy én is változtam de hahó, kamasz vagyok aki a szüleire segítségére vár és tanácsaira!!! Ráadásul soha semmit nem szoktak felfogni és csodálkoznak ha kiakadok!Eléggé depis hangulatban töltöm az időmet mikor itthon vagyok! Mit csinálhatnék?Menjek el sétálni vagy beszéljem meg velük? Vagy ne is kéne velük foglalkoznom és oldjam meg a problémáimat egyedül? Légyszi, ha tudtok írjatokvalamit!
2013. márc. 29. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp beszéld meg velük, nekem eszembe se jutott volna, hogy ide jöjjek először. Gondolom nekik is vannak problémáik, gondjaik, de normális családoknál, és valószínűleg a Tiéd is az, ott Te vagy a legfontosabb. Hozd fel nekik a témát kedves hangsúlyban, valamint kérdezd meg tőlük, hogy "hogy vannak". Gondolom Te is tudsz nekik segíteni sok mindenben.

Egymás életét kell megkönnyítenetek, ehhez mindannyian kelletek. És légy türelmes velük! :)

2013. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kicsit oldani a légkört, például este vegyél elő egy doboz társasjátékot, vagy tegyél be egy jó kis családi vígjátékot, üljetek le kártyázni, vagy ilyesmi :)
2013. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!!! :D És meg is fogadom őket!!!
2013. márc. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!