Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért csinálja ezt?

Anyukám miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Az én szüleim elváltak és anyukám most talált egy férfit aki külföldön dolgozik és ma jön ide hozzánk kocsival és itt fog aludni együtt anyával. Megkérdeztem anyától hogy szerinte ez így jó és erre azt mondta hogy már 1 hónapja Skypolnak és már ismerik egymást. Szerintem ez így nem jó mert az is kiakaszt hogy a pasi még nős és a felesége tolókocsis. De ő azt állítja hogy már nincs köztük semmi csak ellátja. De szerintem sajnálatból ne maradjon vele.
2013. márc. 28. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki megérdemli a boldogságot. Édesanyád is. Valószínűleg a férfi felesége is tudja, hogy a férje már külön életet él, annak ellenére, hogy nem váltak el. Szerintem a férfi részéről nagyon is becsülendő, hogy annak ellenére, hogy egyébként már külön vannak, gondozza, és nem hagyja csak úgy ott a feleségét. Nem feltétlenül kell tudnod minden részletet, és megértened.
2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te féltékeny vagy tolókocsis kiszolgáltatott emberre?!
2013. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, és a második válaszolónak: Nem vagyok féltékeny csak anyukám nagyon hamar megbízik egy olyan emberben akivel még nem is találkozott
2013. márc. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!