Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért cikiz anyukám?

Miért cikiz anyukám?

Figyelt kérdés

Anyukám folyton utalásokat tesz arra hogy fogynom kéne meg! Pedig nem vagyok dagi. 180 centihez 68 kiló vagyok..10 évig sportoltam ezért elég izmos vagyok ám anya mégis mindig azt mondja hogy miért eszek ennyit es hasonlók!! Jo, tény, hogy most miutan abbahagytam a sportot felszaladt 1-2 kilo.. de nem vagyok dagi es ezt ő nem fogja fel! Nem bírom már....:(

Mit csináljak?


2013. márc. 27. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Az én szüleim, különösen anyukám félt az elhízástól. Hát igen, most 65 kiló vagyok 171 centihez, de jól áll és ez nemcsak az én véleményem. Úgyhogy én nem foglalkozok vele. Bár elég frusztráló.
2013. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ fiú vagy lány vagy? Mert lánynál 68 kiló nem sok? Habár ki tudja hogyan oszlik el. Fiónál meg mondjuk kevés a 68 kiló szerintem ekkora magassághoz.
2013. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

180 cm-hez teljesen jó. Egyik ismerősöm 183 cm és 73 kiló és sztem Ő pont úgy jó. Van is rajta pici meg nincs is. Teljesen jó, ennyi kell, azért, ha egy ember dolgozik azért nem árt, ha nem csont és bőr...

24/N

2013. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
180cm-hez 68kg??? Teljesen jó. Anyukádnak mutass meg egy BMI (testtömegindex) táblázatot és akkor talán ő is rájön.
2013. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. Es mint ahogy írtam már elég izmos!
2013. márc. 27. 18:32
 6/10 anonim válasza:
Akkor én anorex vagyok mert 174cm 55kg 16/F és én is sportolok focizok
2013. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hízz még két kilót és pont ideális lenne a súlyod :D Ezt komolyan mondom. Ne figyelj rá, vagy mond meg neki, hogy te így érzed jól magad. Mennyi lenne szerinte az álomsúly?
2013. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja es amúgy 16 éves vagyok.

Nem tudom neki mennyi lenne az álomsuly mert nem szeretnék vele erről beszélni..

2013. márc. 28. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen szituációban én is voltam. Anyám mindig piszkált, hogy milyen nagy a "seggem" .... Egy ideig - évekig - én is tűrtem, de betelt a pohár, annak hatására, hogy fogytam kb 6 kilót és ugyanúgy "nagy seggű" voltam.

Egyszer , reggel nagyon bal lábbal keltem fel. Kimentem a konyhába és ott volt anyám. Mondta, hogy egyek. Mondtam hogy nem szeretnék. Ott volt a pirítós a pulton, és felém lökte. Megfogtam és ledobtam az asztalra azzal, hogy nem eszek, hagyjon engem békén. Kirobbant egy veszekedés amiben anyám érezte magát rosszul, ezért , hogy javítsak a lelki állapotán, megettem azt a hülye kenyeret. A végén csak annyit kérdeztem: "nagy seggű legyek, vagy ne egyek? "

Azóta egy rossz szót nem szól az alakommal kapcsolatban. Soha. Sőt....Mindig mondja hogy egyek.

Lehet, sőt biztos, hogy túlzásba estem kicsit. De nem bántam meg. Már utáltam, hogy én vagyok akit piszkál miatta.

Én a te helyedben is feltárnám előtte, hogy ha ennyire zavarja akkor azt szeretné hogy anorexiás legyél ? Ne egyél? vagy mit szeretne? Miért piszkál?

ha a saját példája zavarja, akkor tegyen ellene. Ha téged félt, azt máshogy adja a tudtodra. Ha az zavarja hogy abbahagytad a sportot, akkor abban lehet, hogy van valami. A sport fontos. valami fajtáját csinálni kéne, s akkor ezt beszéld meg vele.

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is piszkáltak ezzel. Egyszer meguntam, és egy "nagy a segged " megjegyzésnél visszaszóltam, hogy nyalja kisebbre. Köpni-nyelni nem tudott :D
2013. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!